Yazıya Yorum Gönder!

Google Play'den Tavsiye Android Uygulamaları (Seri 11)

Android ile yeni tanışanlar için Android cihazların uygulama marketi Google Play’den tavsiye uygulamalar paylaşmaya devam ediyoruz.. Sizinde tavsiye edeceğiniz uygulamalar varsa yazı altından yorum olarak yazabilirsiniz.

Yazı, 6 Eylül 2014 tarihinde yayınlandı, 15 Kasım 2018 tarihinde güncellendi.

İnside Out Thought Bubbles: Disney’den balon patlatma oyunu. Oyunda Disney – Pixar yapımı İnside Out anime filmi karakterleri bizlere eşlik ediyor. Grafikler ve oynanış gayet başarılı.

Princess Bubble Kingdom: Gayet başarılı bir başka balon patlatma oyunu. Ancak oyunun bence kötü bir yanı var, balonların tasarımı bence olmamış. Renk ayrımı yaparken azda olsa zorluk çıkarabiliyor.

Truck Simulator OffRoad: Bir önceki versiyonunu sevemediğim oyun. Yeni versiyonda baya gelişme kaydedilmiş ve oynaması güzel bir oyun çıkmış.

Score Hero: Yeni bir oyun değil ama henüz keşfetmemiş olanlar için yeni sayılır. Taktik futbol denilebilecek bir oyun. Golü taktik yürüterek yönlendirip seviye atlıyorsunuz. Oyunun kötü yanı kaybettiğinizde enerjinizin olması ve bir süre beklemeyi şart koşması.

Horizon Chase: Eğlenceli bir yarış oyunu.

Construction Crew: Daha önce benzerlerini paylaşmıştım. Bu da diğerlerine benzeyen, oynanırlığı yerinde bir inşaat simulasyonu.

Starlit Adventures: Farklı tarzı olan eğlenceli bir dikey platform oyunu. Mario’daki gibi sağa değil direk aşağıya gidiyoruz.

Streets Unlimited 3D: Waldschrat studios’un önceki oyunları gibi harika bir başka oyunu. Grafikler, araç çeşitliliği ve oynanırlık üst seviye.

The Talos Principle: Steam’de de yer alan Portal benzeri harika bir zeka, bulmaca oyunu. Ancak ücretli tabiki de..

Tankların Savaşı 2016: Zamanında benzer oyunları paylaşmıştım. Bu tarzı severim. Belki sizde seversiniz.

Eshot: İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ulaşım şirketi Eshot’un resmi Android uygulaması.

Bouncy Football: Başta nasıl oynanılacağını bulamayabilirsiniz. Sol ve sağdaki kalelerde topu sektiriyoruz ve gol rekoru deniyoruz. Bir sol kale, bir sağ kale. Ardından kaleler yer değiştiriyor, önümüze engeller çıkıyor. Flappy Bird’un farklı versiyonu diyebiliriz.

Chronology: Platform oyunu seviyorsanız bu oyunu da sevebilirsiniz. Hem kurgusu, hem grafikleri ve oynanışı ile oldukça başarılı bir oyun.

Sigils Of Elohim: The Talos Principle oyunu yapımcısı CroTeam’den eğlenceli bir mini bulmaca oyunu. Oyun tetrise benziyor ancak puzzle parçalarını yok etmiyor, yerleşimlerini uydurmaya çalışıyoruz.

Traffic Rider: Traffic Racer’ın geliştiricisi Soner Kara’nın en yeni oyunu.

Drive Simulator 2016 Lite: Ücretli sürümü 2 tl ve Lite sürümünde 4-5 level mevcut. Sürüş hissi daha iyi olabilir ama oyun yeni olduğundan geliştirileceğini düşünüyorum.

ChubbyRoll: Türk oyun geliştiricilerine ait yeni bir oyun. Bu tarz oyunları sevenler varsa oyunda dahili gelen level editör onların çok hoşuna gidecek.

Bob’s World: Google Play mağazasına gelen nadir kaliteli platform oyunlarından birisi. Süper Mario benzeri oyunları seviyorsanız ayrıca bu bağlantıdaki yazıma da bakabilirsiniz.

Jane Wilde: Bu tarz oyunlar bana sıkıcı gelir fakat bu versiyon biraz daha iyi olmuş. Bir göz atın belki sizde sevebilirsiniz.

Merged!: Tetris gibi basit oyunları sevenlere farklı bir seçenek.

Apple Music: Resmi Apple Music uygulaması Google Play’de.

Zombie Catchers: Zombileri avlayıp suyunu sıkarak limonata yaptığınız yada tatlı yapıp sattığınız değişik ve eğlenceli bir oyun. Tabi level atlayınca bazı zombileri yakalamak zorlaşıyor.

Farming Simulator 2018: Simulatör ve çiftçilik ilginizi çekiyorsa bu oyun tam size göre. Bilgisayarda kontrolleri gayet keyifli fakat Google Play sürümünü satın almadığımdan kontrollerini bilemiyorum.

Farmer Sim 2018: Yukarıdaki oyun ücretli olduğu için belki ücretsiz seçenek arayanlar olacaktır. İşte o oyuna güzel bir alternatif.

Extreme Urban Racing: Grafikleri ve büyük haritası ile harika fakat kontroller açısından, oynanış açısından kaybeden bir oyun. Keşke eğlenceli görevler eklenerek oyun geliştirilse.

Space Expedition: Konusu uzayda geçen mario benzeri bir platform oyunu. Ama oynanışı bana biraz daha zor geldi.

Sky Chasers: Yine bir platform oyunu ancak bunun oynanışı biraz farklı. Sol ve sağ ekrana dokunarak oyuncumuzu kontrol ediyor, engellere, düşmanlara takılmadan altın puanları topluyoruz.

Belirli aralıklarla yeni uygulamaları paylaşıyorum. Devam yazılarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

SERİNİN DEVAMI >> 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilir yada sayfamı sık kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz!

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2019