Babalar Günü Geldi Çattı! Acaba Ne Alsak?

babalar gunu1 - Babalar Günü Geldi Çattı! Acaba Ne Alsak?

Her ne kadar Anneler Günü’nün arka planında kalsa da, her ne kadar bir tane babalarımız önemli olmadığını söylese de işte süper babalarımıza adanmış Babalar Günü geldi çattı! Biz de babalar mutlu olsun diye – tamam, belki bazı babalar da kendini şımartsın diye – ucuza babalar günü hediyeleri rehberi hazırlamaya karar verdik.

Buyrun önerilerimize bir göz atın:

1) Tıraş

Belki oğlanların bundan haberi vardır da, hanımlar burayı dikkatli dinleyin. Ergenlikten bu yana erkeklerin bitmez çilesidir bu tıraş. Okul döneminde müdürden, öğretmenden fırça yememek için, iş hayatında şeften, müdürden “fır… ehem..” eleştirilmemek için, ya da emeklilikte sadece güzel ve bakımlı görünmek için her erkeğin her sabah 15 dakika gömdüğü bir çiledir tıraş. Ama bu işi kolaylaştırmanın bir yolu var elbet; Elektronik tıraş makineleri. Bu gizmolar sayesinde babalarımızın sabah rutinlerini hali sayılır bir şekilde kısaltabiliriz. Tıraş makineleri için GittiGidiyor Kampanya yaptı! Haydi babaları sevindirelim!

babalar gunu2 - Babalar Günü Geldi Çattı! Acaba Ne Alsak?

2) Parfümeri

Sanırım en çok alınan hediye tiplerinden biri de parfümler. İster annemiz olsun ister babamız olsun her daim güzel bir hediyedir parfümeri. Ancak, elbette sahte olanlardan kaçındığımız sürece. Hem sıktıktan 5 dakika sonra yok olan kokular, hem de ciddi sağlık problemleri için sahte parfümlerden kaçınmak akıllıca olacaktır. Ama orjinal parfümler de pahallı değil mi? İşte Babalar Günü gibi özel günler, hem genel indirimlerle hem de ekstra hediye çekleri ile parfüm almak için güzel bir fırsat olabilir. Örneğin Babalar Günü n11 indirim kuponları!

babalar gunu3 - Babalar Günü Geldi Çattı! Acaba Ne Alsak?

3) Elektronik ve Mobilya

Dünya Kupası başlangıcı ile Babalar Günü’nün denk gelmesi inanılmaz bir fırsat! Malum Türk babası futbolu sever. Şöyle güzel bir dev ekran televizyon, bir de ona gidecek güzel bir ses sistemi. Buna ek olarak rahat mı rahat koltuk ya da kanepe. İnanın bundan güzel Babalar Günü hediyesi olamaz. Evet bunlar pahallı şeyler olabilirler ama çeşitli mağazalarda en çok indirim yapılan ürünler arasında mobilyalar, televizyonlar ve aksesuarları var.

Mesela en çok sevilen ve güvenilir mağazalardan biri olan Hepsiburada her zamanki gibi kaçırılmaz indirim kampanyaları hazırlamış! Geniş ürün yelpazesi sayesinde en seçici müşterilerin bile ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Üstelik gün geçtikçe popülaritesi artan IKEA mağazası da online satışa başladı. IKEA indirim fırsatlarını yakalayarak hesaplı fiyata çağdaş tasarıma sahip konforlu mobilyaları satın alabilirsiniz. Böyle bir hediye paketi ile babanız baba gibi Dünya Kupası keyfi yaşayacaktır :)

babalar gunu4 - Babalar Günü Geldi Çattı! Acaba Ne Alsak?

4) Spor

Dünya Kupası’ndan yukarıda bahsetmiştik. Bir çok babanın futbolu sadece izlemek yerine iş arkadaşlarıyla çeşitli amatör liglerde oynadıklarından da haberiniz vardır diye düşünüyoruz. Neden KoraySpor indirim ve kampanyalarından faydalanarak babamıza krampon, forma ve çeşitli spor ürünleri almıyoruz? Hem sağlıklı hem eğlenceli.

babalar gunu5 - Babalar Günü Geldi Çattı! Acaba Ne Alsak?

5) Giyim Kuşam

Herhalde herkes güzel görünmek ister. Elbette kişisel bakımın yanı sıra giyim kuşama dikkat etmek de önemli bu hususta. İster yazlık, ister günlük giyim olsun. Mesela şortlar, gömlekler, pololar için Morhipo indirim ve kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Ya da daha formal bir yaklaşımı seven babalarımız için DeFacto indirim ve Boyner indirim ve kampanyalarından faydalanabilirsiniz!

babalar gunu6 - Babalar Günü Geldi Çattı! Acaba Ne Alsak?

6) Tatil

İyi bir tatili kim sevmez ki? Şöyle güzel bir hafta sonu kaçamağına veya daha uzun soluklu bir yaz tatiline ne dersiniz? İster güzel yurdumuzun dört bir köşesi olsun, ister Avrupa’nın tarihi, mimari ve kültürel büyüsü olsun, ister Uzak Doğu’nun egzotik cazibesi olsun, İster Kuzey Amerika’nın çılgın şehir yaşamı olsun, ister Güney Amerika’nın altın kumsalları olsun hem babamızın hem de bütün ailenin unutamayacağı bir tatil, inanıyoruz ki unutulmayacak bir Babalar Günü hediyesi de olacaktır. Bu hayalinizi çeşitli indirim ve kampanyalardan da faydalanarak gerçekleştirebilmeniz için Tatil Sepeti sizi bekliyor!

babalar gunu7 - Babalar Günü Geldi Çattı! Acaba Ne Alsak?

7) İç Çamaşırları

Evet bu kısım çocuklarımızın babası için! Eğer eşinize bir hediye arıyorsanız burası sizin için, babanıza arıyorsanız değil! Kim demiş harika bir Babalar Günü hediyesi için illa ona bir hediye almanız gerekir? Penti İndirimlerinden faydalanarak çeşitli iç çamaşırları veya başka ürünler alarak onu kendinize tekrar hayran bırakabilirsiniz!

– Reklamlar –

adbanner