Battlefield Mobil Oyunu “Battlefield Mobile!” Oyunun Akıbeti?

battlefield mobil oyunu - Battlefield Mobil Oyunu "Battlefield Mobile!" Oyunun Akıbeti?

PC ve konsollarda en sevdiğiniz savaş aksiyon oyunu serisini sorsam, ya Call of Duty ya da Battlefield dersiniz. COD sevenler Battlefield sevmez, Battlefield’ciler COD serisini sevmez. Ama bir gerçek var ki, her ikisi de harika oyun serileridir.. Ve şimdi her iki oyununda mobil platformlarda birer mobil oyunu var.

Birisi Cod Mobile, diğeri Battlefield Mobile. Cod Mobile 2019 senesinden beri hayatımızda idi, ancak Battlefield’in uyanması tam 3 sene sürdü. Nihayet işe koyuldular ve harika bir Battlefield oyunu geliştirdiler.

Güncel Bilgi: Büyük bir mutlulukla sizlere duyurduğum Battlefield Mobile oyunu Electronic Arts’ın tasarruf tedbirlerine takıldı ve oyun daha final sürümü ile globalde dahi yayınlanamadan çöpe atıldı. 3 Mart 2023 tarihinde sunucuları kapatılarak ölümü gerçekleşen oyun, tıpkı Apex Legends mobile gibi artık mobil platformlarda oynanamayacak.

Oyun halen Google Play’de ve Apkcombo gibi apk indirme sitelerinde erişilebilir görünüyor fakat sunucular kapatıldığı için oyunu indirip kursanız da oturum açamıyor veya sunuculara erişemediğinizden oyun oynayamıyorsunuz.

Oyunun gelecekte tekrar geri gelme ihtimali var mı derseniz, bence yok. Çünkü Electronic Arts, büyük umutlar bağladığı Battlefield 2042 oyunu için büyük emek ve bütçe harcıyor ve bu oyunu öne çıkararak kazancını boşuna mobil platformlara çar çur etmek istemiyor.

>> Apkcombo Güncel Apk indir

>> Google Play’de Battlefield Mobile

Battlefield 2042’yi henüz oynamadıysanız, aşağıdaki bağlantıdan oyuna dair yazıma ulaşabilir veya yine aşağıdaki diğer bağlantıdan Call of Duty’nin mobil oyununa ulaşabilirsiniz.

Konuyla alakalı sorularınız olursa yorum olarak yazabilirsiniz.

>> Ücretsiz Call of Duty Oyunu “Call of Duty Mobile”

>> Battlefield 2042 ile Üçüncü Dünya Savaşına Katılın!

– Reklamlar –

adbanner