LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Bilgisayarlar İçin Samsung Smart Tv Uygulaması "Smart View" - download-yazilari

Samsung markalı smart tv’lerin çoğunda desteklenen bir özellik “Smart view”. Smart view uygulamasını telefon veya tablet bilgisayarınıza kuruyor, daha sonrada akıllı televizyonunuzu, telefon veya tablet bilgisayar üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Hatta kontrol etmekle kalmıyor, ayrıca televizyondaki yayını telefon veya tablet bilgisayar üzerinden de izleyebiliyorsunuz. İşte bu harika özellik, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarımızda da çalışıyor. Ama nasıl?

Aşağıda birazdan göreceğiniz bağlantılardan Samsung markalı akıllı televizyonunuza uygun “Smart view” uygulamasının “Windows” kurulum paketini indiriyor, bilgisayarınıza kuruyor (Bilgisayarda marka model ayrımı yok) ve sonrasında televizyonunuzu bilgisayar üzerinden de kontrol etmeye başlıyorsunuz. Hemde mevcut internet ağının çektiği herhangi bir konumdan.

Smart View İndir!

Smart View için iki yazılım mevcut. Birisi Samsung markalı eski modeller ile uyumlu çalışırken, diğeri yeni modeller ile uyumlu çalışıyor. Yani kurulum paketini indirmeden önce hangi versiyonun televizyonunuz ile uyumlu olduğunu bilmeniz gerekiyor.

GÜNCELLEME!

Eski Smart View 1 ve 2 uygulamaları yenisi geldiği için Google Play, Apple Store ve Samsung web sitesinden kaldırıldılar. Bu sebeple ya aşağıdaki bağlantılardan yeni uygulamaları kullanacak yada yazımın sonundaki eski uygulamaların yer aldığı yazıya göz atacaksınız.

GÜNCELLEME 2: 

Smart View’in yeni ve son sürümü Windows 10 sürümünde sorun yaşayıp hata raporu göstererek açılmadan kapanıyor. Sorunun ne zaman düzeltileceğini bilemiyorum. Bu süreçte isterseniz arada bir Samsung’un sitesinden sürüm güncellemelerini takip edin, isterseniz yazımın sonundan eski sürümleri indirip, kullanın.

>> Yeni Samsung Smart View İndir

(Uygulamalar eski model Samsung Smart televizyonunuzda çalışmazsa eski sürümleri denemeniz gerekebilir.)

– Uygulamanın televizyonunuza bağlanabilmesi için bilgisayarın ve televizyonun aynı kablosuz ağa bağlı olması şart. Eğer bir sorun yaşarsanız ilk önce bağlantı sorunlarını araştırmanızı öneririm.

Smart View uygulamasının eski mobil ve masaüstü sürümüne aşağıdaki ilk bağlantıdan, yeni sürümüne ise ikinci bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

>> Eski Samsung Smart View Uygulamaları

>> Yeni Samsung Smart View Mobil Uygulaması

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 16 Aralık 2014 tarihinde yayımlanmıştır.


    gmg 13 Nisan 2018, 12:43

    ty veri mach.. eski surum harika.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019