Bilgisayarlar İçin Samsung Smart Tv Uygulaması “Smart View”

samsung smart view zps07263c91 - Bilgisayarlar İçin Samsung Smart Tv Uygulaması "Smart View"

Samsung markalı smart tv’lerin çoğunda desteklenen bir özellik “Smart view”. Smart view uygulamasını telefon veya tablet bilgisayarınıza kuruyor, daha sonrada akıllı televizyonunuzu, telefon veya tablet bilgisayar üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Hatta kontrol etmekle kalmıyor, ayrıca televizyondaki yayını telefon veya tablet bilgisayar üzerinden de izleyebiliyorsunuz. İşte bu harika özellik, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarımızda da çalışıyor. Ama nasıl?

Aşağıda birazdan göreceğiniz bağlantılardan Samsung markalı akıllı televizyonunuza uygun “Smart view” uygulamasının “Windows” kurulum paketini indiriyor, bilgisayarınıza kuruyor (Bilgisayarda marka model ayrımı yok) ve sonrasında televizyonunuzu bilgisayar üzerinden de kontrol etmeye başlıyorsunuz. Hemde mevcut internet ağının çektiği herhangi bir konumdan.

Smart View İndir!

Smart View için iki yazılım mevcut. Birisi Samsung markalı eski modeller ile uyumlu çalışırken, diğeri yeni modeller ile uyumlu çalışıyor. Yani kurulum paketini indirmeden önce hangi versiyonun televizyonunuz ile uyumlu olduğunu bilmeniz gerekiyor.

GÜNCELLEME!

Yeni Smart View yazılımı EKİM 2020 itibari ile kullanımdan kaldırılıyor. Zaten hali hazırda pc sürümü Windows 10’da çöküyor olan yazılımı, şimdi hiçbir şekilde kullanamıyoruz ve alternatif olarak elimizde tek seçenek kalıyor; eski smart view pc uygulamasını kullanmak. Eski smart view pc yazılımını aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yazılım 2016 ve öncesi Samsung Smart tv’ler de çalışıyor, Windows 10 destekliyor ve pc üzerinden televizyon yayınını izlemenize olanak sunuyor.

>> Samsung Smart View İndir

– Uygulamanın televizyonunuza bağlanabilmesi için bilgisayarın ve televizyonun aynı kablosuz ağa bağlı olması şart. Eğer bir sorun yaşarsanız ilk önce bağlantı sorunlarını araştırmanızı öneririm.

– Reklamlar –

adbanner