BTS Menajerlik Oyunu BTS World Mobil Yayımlandı!

bts menajerlik oyunu bts world mobile - BTS Menajerlik Oyunu BTS World Mobil Yayımlandı!

Netmarble’ın merakla beklenen mobil BTS oyunu BTS WORLD, bugün itibariyle Türkiye dahil 176 ülkede iOS ve Android platformları için yayımlandı. BTS World ile oyuncular, BTS’nin menajeri olup, interaktif içerikler sayesinde BTS ile sanal olarak etkileşim kurabilecekler. Ayrıca yeni şarkı “Heart Beat (BTS WORLD OST)” de yalnızca oyun üzerinde ilk kez yayınlanmış olacak. Oyunu oynamak ücretsiz, BTS fanlarına duyurulur!

BTS, diğer adıyla Bangtan Boys, Big Hit Entertainment tarafından oluşturulan Güney Koreli bir erkek müzik grubu. Grup dünya çapında milyonlarca hayrana sahip ve belki de Güney Kore’nin en popüler grubu diyebiliriz.

BTS World ise BTS grubunun resmi mobil uygulamasının ve interaktif menajerlik oyununun adı. Oyun, ilk yüklemenizde ekstra 544 mb daha indirme yapıyor ve bu indirme sonrasında sinematik bir oynanış ile BTS grubunu sıfırdan var etmek size kalıyor. Oyuncular, görevleri tamamlamak ve oyunda ilerlemek için belirli BTS üye kartlarını seçecekleri çeşitli görevlerle karşılaşacak. Bu kartları toplayıp geliştirdikçe daha fazla hikaye açılacak.

BTS WORLD, sadece oyunda bulunabilecek 10 bin adet tamamen yeni fotoğraf ve oyuna has 100 video içeriyor. Ayrıca oyuncular 1’e 1 interaktif içerik sayesinde, menajerleri olarak BTS ile sanal olarak etkileşim kurabiliyor.

Eğer oyun ilginizi çekiyorsa aşağıdaki bağlantıları takip ederek BTS World’ü mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

>> BTS World Google Play
>> BTS World Apple Store

Notlar:

  • Oyunun hikaye akışı tamamen Türkçe. Oynarken sorun yaşamayacaksınız.
  • İlk yükleme sonrası 544 mb indirme işlemini başlatmazsanız oyunu oynayamazsınız.
  • İlk yüklemeden sonra konser bileti mesajı görüntülenir, bilet üzerinden sanal bir yarışmaya girer, konser bileti kazanırsınız. Bu aşamalar tamamen kurgusal, hikaye bazlıdır. Rahatlıkla oynayabilirsiniz.
  • Oyun daha çok kadın BTS fanları düşünülerek geliştirilmiş fakat erkek fanlar da oynayabilirler.

– Reklamlar –

adbanner