LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Bus Simulator 18 için Ankara EGO Otobüs Modu - oyun-indir

Steam’in en iyi otobüs simülasyon oyunlarından biri olan Bus Simulator 18 için yine yeni bir mod ile karşınızdayım. Bu sefer ki mod, yoğun istek alan Ankara EGO otobüslerine ait.. Artık Bus Simulator 18’de otobüslerinizi Ankara EGO otobüsüne dönüştürebileceksiniz! Mod, önceki modlarım gibi, yine yoğun emek harcanarak geliştirildi ve tüm testler tamamlandıktan sonra 3 Ocak 2019 tarihi itibari ile Steam atölyesindeki yerini aldı. 

Mod boyutu 33 mb. Paket içerisinde 4 otobüs markası için toplam 8 adet kaplama var. Hepsinin doğru otobüste kullanılması gerekiyor. Ayrıca her otobüste kullanabileceğiniz 3 adet çıkartma var. Bunlar; Ankara büyükşehir belediyesi çıkartması, Ankara büyükşehir belediyesi logosu ve EGO logosu.

Modu sadece Bus Simulator 18 oyununda kullanabiliyorsunuz ve eğer oyuna sahipseniz hemen aşağıdaki bağlantıdan modumun atölye bağlantısına ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

>> Bus Simulator 18 Ankara EGO Modu

>> Bus Simulator 18 için Türkiye Plaka Modu
>> Bus Simulator 18 için İzmir Eshot Otobüs Modu

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 3 Ocak 2019 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019