LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Telefon ve Tabletler için Ücretsiz "Call of Duty Mobil" [1 Ekim'de Geliyor!] - oyun-indir, cep-telefonu-teknoloji-haber

Sessiz sedasız harika bir mobil oyun geliyor. Oyun şuan beta aşamasında ve sadece Avustralya’dan indirilebiliyor, oynanabiliyor. O oyun, Call of Duty’nin resmi mobil oyunu Call of Duty Mobile. Oyunun betası ücretsiz dağıtıldığı için final sürümde de bedava olması kesin gibi fakat Activision’un parasız bir şey yapabileceğine pek inanamadığım için final sürümü heyecanla bekliyorum. Call of Duty Mobile çok yakında geliyor!

>> Call of Duty Mobile Benzeri Oyun “Battle Prime”
>> Call Of Duty Benzeri Ücretsiz FPS Oyunu “İronsight”

Güncelleme: Call of Duty mobil 1 Ekim 2019 tarihi itibariyle dünya genelinde erişime açılıyor. Bu bağlantıdan uygulama sayfasına gidip sıraya girebilir ve 1 Ekim’de oyunu telefonunuza indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Call of Duty Mobile, Tencent games tarafından geliştiriliyor. Oyun birebir önceki Call of Duty oyunlarını temel alıyor. Grafikler harika, oynanış harika. Multiplayer modu var, Battle Royale modu var. Sonrasında farklı modlarda gelecek! Eski COD oyunlarından bildiğimiz Nuketown, Hijacked, Standoff gibi haritalar var. Scorestreak’ler kazanabiliyoruz. Fakat offline botlu oynama şimdilik yok!

Tencent games, mobil Pubg oyunu ve daha birçok oyunun geliştiricisi olduğu için tüm tecrübe ve yeteneklerini sonuna kadar kullanmış, ortaya böyle güzel bir şey çıkmış.

Oyunun grafikleri üst seviye olduğundan düşük donanımlı cihazlarda takılma, kasma, ısınma yapma ihtimali var. Fakat grafikleri düşük yada orta ayara getirerek çoğu cihazda oynayabileceğimizi düşünüyorum.

Oyunu 1 Ekim itibari ile aşağıdaki bağlantılardan indirebileceksiniz.

>> Google Play’de Call of Duty
>> Apple Store’da Call Of Duty

Oyun genel erişime açıldığında telefon veya tablet bilgisayarınızın gücü yetersiz kalırsa masaüstü yada diz üstü bilgisayarınıza PrimeOs yada Bluestacks emülatör yükleyerek oyunu bilgisayarınızdan oynamayı deneyebilirsiniz.

>> PrimeOS ile Bilgisayarda Android Keyfi

Final sürüm yayımlandığında yazımda güncelleme yapacağım.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 18 Aralık 2018 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019