LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Call of Duty'nin Mobil Oyunu "Call of Duty Mobile" - oyun-indir, cep-telefonu-teknoloji-haber

Sessiz sedasız harika bir mobil oyun geliyor. Oyun şuan beta aşamasında ve sadece Avustralya’dan indirilebiliyor, oynanabiliyor. O oyun, Call of Duty’nin resmi mobil oyunu Call of Duty: Legends of War. Oyunun betası ücretsiz dağıtıldığı için final sürümde de bedava olması bekleniyor fakat Activision’un parasız bir şey yapabileceğine pek inanmadığım için final sürümü heyecanla bekliyorum. Bakalım nasıl para kazanacaklar?

Güncelleme: Oyunun dünya çapında yayınlanma tarihi Nisan yada en geç Mayıs ayı olarak sızdırıldı. Bakalım sızıntı haber doğru çıkacak mı?

Güncelleme 2: Call of Duty mobil için Google Play’de ön kayıt toplanmaya başladı. Bu bağlantıdan uygulama sayfasına gidip sıraya girebilirsiniz. Oyun erişime açıldığında tamamen ücretsiz olacak ve kısa süre sonrada oyuna battle royale modu dahil edilecek.

Call of Duty: Legends of War, Tencent games tarafından geliştiriliyor. Oyun birebir önceki Call of Duty oyunlarını temel alıyor. Grafikler harika, oynanış harika. Multiplayer modu var, Zombi modu var. Sonrasında Battle Royale modu gelecek! Eski oyunlardan tanıdığımız Nuketown, Hijacked, Standoff gibi haritalar var. Killstreaks’lar kazanabiliyoruz. Fakat offline botlu oynama var mı bilemiyorum!?

Tencent games, mobil Pubg oyunu ve daha birçok oyunun geliştiricisi olduğu için tüm tecrübe ve yeteneklerini sonuna kadar kullanmış gibi görünüyor ve ortaya bu oyun çıkmış.

Oyunun grafikleri üst seviye olduğundan düşük donanımlı cihazlarda takılma, kasma, ısınma yapma ihtimali var. Dikkat etmeniz gerekiyor.

>> Google Play’de Call of Duty

Oyunun final sürümü yayınlandığında eğer telefon veya tablet bilgisayarınızın gücü yetersiz kalırsa masaüstü yada diz üstü bilgisayarınıza PrimeOs yükleyerek oyunu bilgisayarınızdan oynamayı deneyebilirsiniz.

>> PrimeOS ile Bilgisayarda Android Keyfi

Final sürüm yayınlandığında yazımda güncelleme yapacağım.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 18 Aralık 2018 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019