LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Chilling Adventures Of Sabrina 2. Sezonu Yayımlandı! - basin-medya

Bizim bildiğimiz Sabrina‘nın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan gerilim formatlısı Chilling Adventures Of Sabrina, geçtiğimiz günlerde Netflix üzerinden yayınlandı. Ağustos ayında dizi hakkında detaylıca bir yazı yayınlamış ve merak edebileceğiniz çoğu şeyi eş zamanlı olarak sizlerle paylaşmıştım. Dizi tamda söylendiği gibi çıktı ve izleyenlerden tam not aldı. Ve doğal olarak Netflix üzerinden 10 bölüm halinde yayınlanan dizi, Sabrina fanları tarafından 2 oturuşta bitirildi. Şimdi tabi ki merak etmek hakkımız!

GÜNCELLEME: 2. SEZON YAYINLANDI!

Chilling Adventures of Sabrina’nın ikinci sezonu, tüm dünya ile aynı anda 5 Nisan 2019’da Netflix üzerinde yayınlandı!

İkinci sezona ait fragmanı hemen aşağıdan izleyebilir ve dizinin Netflix sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İkinci sezon ne zaman başlayacak? 

Netflix’den henüz ikinci sezonun yayınlanma tarihi ile alakalı bir duyuru yok (ama haklılar zaten) fakat ikinci sezon garanti. Peki bunu nereden biliyorum?

İlk olarak, dizi harika olmuş. Bir Warner Bros yapımı ve kadro seçimi, hikayesi çok iyi. Netflix bunu harcamaz.

İkinci olarak, İMDB üzerinde dizi için 2. sezon başlığı çoktan açılmış durumda.

Üçüncü olarak, korkusuz cadımız Sabrina’yı canlandıran Kiernan Shipka‘nın 26 Ekim 2018 tarihli bir İnstagram gönderisi var;

Chilling Adventures Of Sabrina 2. Sezonu Yayımlandı! - basin-medya

Yukarıda göreceğiniz gibi Kiernan, dizinin Netflix üzerinde yayına açıldığı gün, dizi ile alakalı bir resim ve bir not paylaşmış. Kiernan bu not paylaşımında; dizinin çekimlerinin zor olduğunu ve yakın bir zamanda uyuyabileceğini sanmadığını dile getiriyor. Yani, ikinci sezon bölümleri şuan çekiliyor olabilir!

Yabancı birkaç siteye baktığımda onlarda bu paylaşımı 2. sezonun çekimleriyle bağlantılamış görünüyorlar. Zaten şimdi başlamazlarsa ne zaman başlayacaklar?

Peki çekimler biterse ikinci sezon hemen yayınlanır mı? 

Sanmıyorum. Bunun için kafa yormaya kalkarsak muhtemelen yanılırız. Fakat elindeki birçok dizinin her sezonunu farklı tarihlerde yayınlayan Netflix’in Sabrina’nın yeni sezonunu yine Ekim 2019 gibi yayınlama ihtimali çok yüksek! Çünkü her sene cadılar bayramı 31 Ekim’de kutlanır ve bu bir cadı dizisi! Yani Netflix ikinci sezonu Ekim 2019 tarihinde yayınlayacakmış gibi düşünmeli ve sürprizlere de hazırlıklı olmalıyız.

İkinci sezonun konusu?

İkinci sezon konusunu da merak edersiniz siz şimdi.. İkinci sezon, ilk sezonun kaldığı yerden devam edecek. Kiernan’ın söylediğine göre ikinci sezonda büyük değişimler olacak ama sanırım Sabrina’nın değişiminden söz ediyor olmalı!?.

Oyuncu kadrosu ise aynen korunacak. Fakat Muhteşem İkili dizisinden tanıdığımız, orada Balki karakterini, Chilling Adventures Of Sabrina’da okul müdürü George Hawthorne karakterini canlandıran Bronson Pinchot, Lillith tarafından yenildiği için sanırım dizinin yeni sezonunda yer almayacak. Yada belki ele geçirilmiş bir beden olarak geri döner?!

Eğer Netflix’den konuyla alakalı güncel haberler, duyurular gelirse, bende yazımda güncelleme yapacağım.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 29 Ekim 2018 tarihinde yayımlanmıştır.


    Yiğit 16 Kasım 2018, 01:00

    Teşekkürler çok güzel açıklamışsınız .

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019