Counter Strike 1.5 için Half Life Tek Link İndir

half life - Counter Strike 1.5 için Half Life Tek Link İndir

Sitemize Google üzerinden yada başka bir siteden yönlendirildiyseniz ve internetiniz kotasız ise yazının en sonundaki TEK LİNK bağlantısına tıklayın. Kotalı internet kullanıcıları da aşağıdaki bağlantılardan HL ve CS kurulumu için gereken dosyaları parça parça indirebilirler.

Güncelleme! 

Valve tarafından 12 yıl sonra yeni bir Half Life oyunu tanıtıldı fakat bu oyun Half Life 3 değil, Half Life Alyx. Detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

>> VR Özel Half Life Oyunu Half Life Alyx
>> Counter Strike Uyarlaması “Brutal Strike”

Kotalılar önce aşağıdan Half Life’ı indirin.

>> SADECE HALF LİFE İNDİR

Aralık 2017: Half Life, CS 1.5 ve yama paketi bağlantıları Mega.co.nz ile yenilendi. Mega’dan dosya indirmeyi bilmeyenler yazı altından yorum yazabilir.

Sonra Counter Strike 1.5 ve yamalarını indirin.

>> Sadece Counter 1.5 İndir 

>> Counter ve Half Life için Yamalar

İçindekiler: “Counter Setup + Counter Türkçe yaması + Counter bot + bot tr dosyaları + hl1110 setup”

Kurulumu doğru yapabilmek için aşağıdaki bağlantıdan resimli anlatıma bakın!

>> Half life-Counter 1.5 Kurulum (Resimli Anlatım)

– Half life kurulduktan sonra key isteyecek, key verdiğim paketin içindeki şifre.txt dosyasında yazıyor…

– Kurulum safhası veya konudaki bilgiler kafanızı karıştırdıysa ziyaretçi yorumlarını okuyun. Yine sorunuz olursa yorum olarak sorabilirsiniz.

Kuruluma Dair Detaylar:

Half life kurulduktan sonra key isteyecek, key verdiğim half life paketinin içindeki şifre.txt dosyasında mevcut…Half life bot paketi olan “Merkez” klasörünü half life klasörü içine atmanız yeterli… Kurulumun detaylı resimli anlatımını sitede paylaştık konu içerisinde resimli anlatım bağlantısını bulabilirsiniz.. HL.EXE bulunamıyor hatası verirse virüs taramanızı kapatıp tekrar kurulum yapın.. hl1110.exe dosyası yine aynı pakette mevcut lütfen dikkatli bakın..

Windows 7, Windows 8 ve Windows 10’da Çalışıyor:

Oyun Windows XP’de sorunsuz çalışıyor. Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 yüklü pek çok bilgisayarda da sorunsuz çalışıyor. Gelen birkaç yorum üzerine 21 Ocak 2012 Tarihinde oyunu 16:9 ekranlı, Windows 7 Ultimate yüklü notebook’uma kurdum ve autorun.exe yada setup.exe hatası ile karşılaşmadım. Oyunun tek kusuru var oda oyunun 16:9 formatında yapılmamış olmasından ve eski olmasından ötürü tam ekran oynanamaması idi ancak tek link paketinde verdiğim yamayı uygularsanız half life, counter ve kws bot’u 16:9 ekranlarda da tam ekran oynayabilirsiniz.

Oyun Limiti:

Oyunda 15 kişi öldürdüğünüzde harita sonlanır ve oyun donar kalır. Bu nedenle harita kurmadan önce aşağıdaki ayarı yapmanız gerekiyor. Multiplayer > Lan Game > Create Game > Advanced Options > Frag Limit 15.000000 sayısını 150.000000 yapın.

Counter 1.5 kurduğunuzda masa üstünde Counter kısayolu yoksa: Masaüstünde sağ tuş yapın > kısayol yazan bağlantıya tıklayın > “Öğenin konumunu yazın” yazan yerde boş kutuya şunu yazın;

C:\SIERRA\Half-Life\hl.exe -console -game cstrike

Tabi sizde C yerine D varsa ona göre ayarlayın. Sonra ileriye tıklayın ve bi isim verip bitirin. Artık masaüstünüzde direk counter bağlantısı mevcut olacak.

>> KOTASIZLAR İÇİN HEPSİ TEK LİNK
>> Counter Strike 1.6 Botlu Full Paket (Tek Link)
>> Android Telefon ve Tabletler için Botlu Half Life + CS 1.6
>> Android ve Apple Ios için Counter Strike Benzeri Oyunlar

– Reklamlar –