Cyberpunk 2077 için Engelleri Kaldıran Hile Modu “Fling Trainer”

cyberpunk2077 enucuz enuygun fiyat satinal - Cyberpunk 2077 için Engelleri Kaldıran Hile Modu "Fling Trainer"

Cyberpunk 2077, tıpkı Gta 5 gibi kocaman bir açık dünyaya sahip. Bu dünyada istediğinizi yapabiliyorsunuz ve hatta iddia ediyorum, Gta5’dekinin üstüne daha fazla bir özgürlüğe de sahipsiniz.

Örneğin birçok binanın kapısını açabiliyor, içinde gezebiliyorsunuz. (fakat bazı binalara yeteneklerinizi geliştirmediğiniz sürece bir süreliğine giremiyorsunuz.) Bir çok yere tırmanabiliyor, zıplayabiliyor, bir çok eşya ile etkileşime geçebiliyorsunuz..

Bir de yer altı mahalleleri var.. Gta5’de bu kadar ara sokak ve detay olduğunu sanmıyorum.

Cyberpunk 2077 dünyası resmen yaşıyor, nefes alıyor!

Bunun üstüne birde modlar ekleniyor! Oyun tadından yenmiyor.

Nedir Bu Modlar?

Henüz çok fazla olmamasına rağmen, tıpkı Gta 5 modları gibi oyunumuzu geliştirmemizi sağlayan modlar var Cyberpunk 2077 için ve tek tek nexusmods sitesinde birikmeye başlamış durumdalar.

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077

Ücretsiz bu modların bazısı grafikleri geliştiriyor, bazısı oyun performansını iyileştiriyor, bazısı araç sürüş kabiliyetini geliştiriyor, bazısı oyunun giriş introsunu kapamamızı sağlarken bazısı da oyun içi hileleri aktif etmemizi sağlıyorlar.

Bu yazımızın konusu da, bu son bahsettiğim hileleri aktif eden mod; Fling Trainer.

GÜNCELLEME! MEVCUT MOD ÇALIŞMIYOR!

2021 senesinde tanıttığım bu mod artık çalışmıyor ve geliştiricisi de onu güncellemiyor. Bu nedenle oyunda hile kullanmak için alternatif modları denememiz gerekiyor. Aşağıda paylaştığım iki mod oyun hileleri dahil birkaç farklı özelliği barındırıyorlar. İstediğinizi inceleyin, yükleyin ve deneyin. Hangisi daha kullanışlı gelirse onu kullanabilirsiniz.

>> Simple Menu
>> Cheat Script

Hile Modu Fling Trainer!

Modun boyutu 800 kb. Modun iki versiyonu var; otomatik güncellenen ve el ile yükleme yapılan sürüm. Ikisinden birini seçiyor, ilgili zip dosyasını bilgisayarınıza indiriyorsunuz.

https://flingtrainer.com/trainer/cyberpunk-2077-trainer-15531/

Sonrasında yapacağınız şey şu; zip paketindeki dosyayı herhangi bir konuma çıkarın ve oyuna her girişinizden önce bu trainer’ı çalıştırın.

Cyberpunk2077 hileleri fling trainer 1 - Cyberpunk 2077 için Engelleri Kaldıran Hile Modu "Fling Trainer"

Trainer’ın arayüzü gayet basit. Sonsuz mermi mi istiyorsunuz? Infinite ammo’yu aktif edin. Yüksek zıplama mı istiyorsunuz? Super jump’ı aktif edin. Ölümsüzlük mü istiyorsunuz? Infinite health’i aktif edin. Ve hileli, engelsiz, limitsiz oyununuza dalış yapın.

Bu mod henüz geliştirme aşamasında olduğundan her sürümde düzgün olarak çalışmayabiliyor. Geliştiricinin desteklediği sürümler 1.03, 1.04, 1.05 ve 1.06

Oyuna güncelleme geldikçe, modunda güncellenmesi gerekecek ve bunun takibini geliştiricinin sitesi üstünden yapacaksınız. Elinizdeki sürüm otomatik güncellenmiyorsa, en yeni trainer’i aşağıdaki sayfalardan indireceksiniz.

Nexusmods üyelik istiyor. Modun resmi web sitesinde ise üyelik gerekmiyor. Hangisi işinize geliyorsa onu kullanın ve en güncel sürüm ile Cyberpunk 2077 evreninin altını üstüne getirin.

https://flingtrainer.com/trainer/cyberpunk-2077-trainer-15531/
https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/39

NOTLAR:

“Sonsuz El Bombası”: El bombası kullanıldığında etki eder. Çalışması için el bombası miktarı 1’den büyük olmalıdır.

“Sonsuz XP”: XP kazandığınızda etkili olur.

“Infinite Street Cred”: Sokak kredisi kazandığınızda etkili olur.

“Maksimum Beceri İlerlemesi”: Beceri ilerlemesi kazandığınızda etkili olur.

“Tek Vuruş Öldürme”, “Hasar Çarpanı”: Bu seçeneklerin aynı zamanda araçları da etkilediğini unutmayın, eğer bir araç içindeyseniz, bu seçenekleri devre dışı bırakmalısınız.

“Tek Vuruş Öldür”, “Hasar Çarpanı”: Yumruk kavgasındayken bu seçenekleri devre dışı bırakın, aksi takdirde savaşı kazanamayabilirsiniz.

“Gizli Mod”: Düşmanlar sizi görmeyecek, ancak onlara saldırırsanız tespit edileceksiniz.

“Sonsuz Bileşenler”: Yalnızca halihazırda envanterinizde bulunan bileşenler için çalışır.

“Sonsuz Çift Zıplama”: Güçlendirilmiş tendonların (bacaklar siber yazılım, ripperdoc mağazasından satın alınabilir) donatılmasını gerektirir.

Son olarak uyarılarımı yapayım ve yazımı bitireyim;

1) Bu mod oyunun Steam, Epicgames ve Gog sürümlerinde çalışıyor fakat geçerli sürüme çalıştırılmaz yada yeni sürümlere güncelleme almaz ise pasif duruma geçebilir, hatta oyununuzun çalışmamasına sebebiyet verebilir.

2) Bu modu çalıştırmadan önce oyununuzu yada save game dosyanızı yedeklemeniz gerekebilir. Hatta iyi olacaktır.

3) Ve bir ihtimal, bu modu çalıştırdığınızda oyun performansınızda ufak düşüşler olabilir.

Konuyla alakalı sorularınız olursa yorum olarak yazabilirsiniz.

– Reklamlar –

adbanner