DiziSinemaCast.com: “Oyunculuk Başvurunuz Onaylanmıştır!”

dizi yapim dizisinemacast.com tuzak - DiziSinemaCast.com: "Oyunculuk Başvurunuz Onaylanmıştır!"

İzinsiz sms’ler, taciz edici mailler, ısrarla aramalar.. İnsanlar zaten bir günün temposuna zor yetişirken, sinir stresle hayatını devam ettirmeye çalışırken, araya bu tarz şeylerin girmesi ne kadar güzel değil mi? Hemde bu uygulamalar devletin önlemleri ve cezalarına rağmen devam ediyor. Dizisinemacast.com sitesi de onlardan birisi. Rahatsız ediyor, yalan söylüyor, tuzağa düşürmeye çalışıyorlar. 

Sayın Aday Internet Uzerinden yapmis oldugunuz oyunculuk basvurunuz onaylanmistir. Sizleri cekimleri baslayan Sinema ve Dizilerimiz için on eleme secmeleri icin yukardaki linke 2 adet fotograf yukleyin.

Yok böyle bir şey! Bu sms aylardır binlerce kişiye gönderiliyor. Kimsenin oyunculuk için başvurduğu yok fakat adamlar sizi tuzağa çekmek için yem atıyorlar. Gönderdikleri sms’lerden kurtulmak için red sistemi eklemişler fakat çalışmıyor. Sms gönderilen numara 0850 ve sms gönderince birde sms ücreti ödüyorsunuz.

“Ne zaman başvurdum? Kim başvurdu?” gibi sorular gelmesin aklınıza. Bu adamlar birilerinden numaralarımızı topluca satın alıyorlar. Örneğin telefonunuzda yüklü bir uygulamaya doğrulama için telefon numaranızı, ad, soyad bilgilerinizi girdiyseniz, uygulama yapımcıları tüm numaraları bu tarz insanlara satıyorlar. İşte bu sebeple böyle saçma sapan sms’ler alıyorsunuz.

Yapmanız gereken şey; bu sms’lere inanmamak, güvenmediğiniz uygulamalar, sitelerde telefon numaranızı paylaşmamak!

Bugün “oyunculuk başvurunuz kabul edildi” şeklinde sms atanların iki gün sonra “aradığınız escort hizmeti için uygun kişi bulundu” gibi bir sms göndermeyeceğini kim garantileyebilir? Böyle bir sms’i çevrenizdekilere nasıl açıklarsınız?

Dikkatli olun ve bu tarz rahatsız edici sms’leri devletin ticari elektronik ileti şikayet sisteminden bildirmeye üşenmeyin!

>> Ticari Elektronik İleti (Sms) Şikayet Sistemi
>> 0888 DIGIFON: “Burcu26 Üyesinden 1 Adet Sesli Mesajınız Var!”

– Reklamlar –

adbanner