Dünyaca Ünlü Yıldızların Küçüklük Resimleri

neydiler - Dünyaca Ünlü Yıldızların Küçüklük Resimleri

Dünyada herkes tarafından tanınan belki sevdiğiniz, belki sevmediğiniz bu ünlülerin küçüklük resimleri belki sizide benim gibi şaşırtacaktır. Normal şartlarda bu tarz yazılar paylaşmıyorum ancak bu ünlülerin küçüklük halleri ile şimdiki halleri arasındaki farkı sizlerinde görmesini istedim.Birazdan aşağıda sırayla Megan Fox, Britney Spears, Jennifer Lopez, Angelina Jolie, George Clooney, Brad Pitt, Leonardo Di Caprio ve Marilyn Manson’un karşılaştırmalı küçüklük resimlerini göreceksiniz, kim derki bu çocuklar büyüdüğünde bu insanlara dönüşecek, bu seviyelere gelecek…

Megan Fox; 2007 yılında rol aldığı Transformers filmi ile tam anlamıyla dünya starı oldu, 16 Mayıs 1986 doğumlu güzel oyuncu tahmin ettiğiniz kadar yaşlı değil ve benden de 3 yaş küçük, bu nedendendir kendisini pek bir beğenirim.. Şuan da dünyanın en güzel kadınları arasında sayabileceğimiz Megan Fox küçükken de gayet tatlıymış yani herhangi bir sorun yok..

meganfoxp - Dünyaca Ünlü Yıldızların Küçüklük Resimleri


Britney Spears; 2 Aralık 1981 doğumlu yani benden 2 yaş büyük ama sorun değil dünya ahiret bacım olur, şaka bi yana şuan 29 yaşında olan şarkıcı 3 yaşındayken dans dersleri almaya başlamış yıl 1998 olduğunda da (17 yaşında) ilk albümünü çıkardı.. Britney Spears son birkaç senede çok kötü günler geçirdi fakat hepsini atlatıp eski haline döndü, aşağıdaki resimde Britney Spears tahmini olarak 10-11 yaşlarında olsa gerek gördüğümde inanamadım çünkü çok değişmiş..

britneyspearso - Dünyaca Ünlü Yıldızların Küçüklük Resimleri


Jennifer Lopez; 24 Temmuz 1969 doğumlu (41 Yaşında) güzel yüzlü, güzel kalçalı latin şarkıcı Jennifer Lopez küçükkende aynıymış, bir insanın tipinin 7’sinden 70’ine fazla değişmemesi gerçekten çok ilginç, nasip olurda o günleri görürsek Jennifer Lopez’in 70 yaşındaki halini çok merak ediyorum..

jenniferlopezh - Dünyaca Ünlü Yıldızların Küçüklük Resimleri


Angelina Jolie; 4 Haziran 1975 doğumlu (şuan 35 yaşında) ancak sayısını bilmediğim kadar çocuğu var, eğer Brad ile evlat edindikleri çocukları saymazsak halis mulis 1 adet öz çocukları var ki oda çok bir tatlı..Bazı kesimlerce “paça dudak” olarak anılan ve kendi cinsi tarafından fazla sevilmeyen Angelina Jolie’nin küçükken dudaklar dışında gözlerde çok büyükmüş, yaş ilerledikçe kafa büyümüş gözler küçülmüş..

İşin geyik kısmını atlarsak Angelina küçükken çok tatlıymış buradan şu sonucu çıkarabiliriz Angelina’nın öz kızıda büyüdüğünde annesi kadar hatta annesinden daha güzel bir bayan olacak..

angelinajolie1v - Dünyaca Ünlü Yıldızların Küçüklük Resimleri


George Clooney; 7 Mayıs 1961 doğumlu George abimiz Richard Gere’den sonra bayanlar tarafından en çok beğenilen ikinci erkek oyuncu olsa gerek… Hiç “gençliğinde nasıl bir tip idi” veya “gençken ne kadar yakışıklıydı”  diye merak ettiniz mi? Resime bakıp da “şaka olmalı” diyenleriniz olabilir ama şaka değil, ahanda George Clooney 13-14 yaşlarında…

georgeclooneyxi - Dünyaca Ünlü Yıldızların Küçüklük Resimleri


Brad Pitt; Kendisi 18 Aralık 1963 doğumlu ve eşi Angelina Jolie’den tam 12 yaş büyük.. Brad Pitt’de bayanlar tarafından beğenilen, Allah’ın özendiği kullarından bir diğeri..

Angelina Jolie’nin çocukluk resmini gördük Brad Pitt’i görmezsek olur mu tabiki olmaz, bakalım Brad Pitt küçükken neymiş büyüyünce ne olmuş.. (Bu arada gözler ve kulaklar aynı)

bradpitts - Dünyaca Ünlü Yıldızların Küçüklük Resimleri


Leonardo Di Caprio; Titanik filmiyle kızların hayran olduğu, aynı süreçte Türkiye’de de fotokopisinin meşhur olduğu 11 Kasım 1974 doğumlu yakışıklı oyuncu küçükken pek bir sevimliymiş.. Geçen zaman içerisinde tipindeki değişimin yanında saç rengi de değişen oyuncunun karşılaştırmalı resmini aşağıda bulabilirsiniz..

leonardoh - Dünyaca Ünlü Yıldızların Küçüklük Resimleri


Marilyn Manson; Kendisini en sona sakladım, çünkü kendisini pek sevmem, ancak buna rağmen pek çok kişi tarafından sevildiği de bir gerçek.. Sanatçının hayatını anlatan bir yazı bulur ve okuma şansı bulursanız kendisinin zaman içerisindeki değişimi neye borçlu olduğunu anlarsınız.

Küçükken tam bir melek denilebilecek o çocuğun büyüdüğünde bu hale geleceğini kimse kestiremezdi herhalde..

marilynmansonc - Dünyaca Ünlü Yıldızların Küçüklük Resimleri

– Reklamlar –