Yeni Jenerasyon Kara Şimşek ve SoundTrack Parçası

Yeni Jenerasyon Kara Şimşek ve SoundTrack Parçası

Ünlü televizyon dizisi Knight Rider, nam-ı diğer Kara Şimşek, bir ara ekranlara geri dönmüştü ama ömrü kısa sürdü.. 1982-1986 yılları arasında ABD’de yayımlanan ve Türkiye dahil dünyanın birçok ülkesinde de yayımlanarak popüler olan dizide, kendi kendine hareket edebilebilen, konuşabilen akıllı otomobil KITT ile sahibi Michael Knight’ın başından geçen olaylar işleniyordu. Fakat bu güzel dizinin yeni nesil uyarlaması eskisi kadar ilgi görmedi ve dizi bir sezonda bitirildi..

17 Şubat 2008’de ABD’nin NBC televizyonunda iki saatlik bir televizyon filmiyle yeniden ekranlara dönen Kara Şimşek, sonradan yeni jenerasyon olarak, yeni araç ve yeni oyuncularla tekrar çekilmişti.. Hatta dizide yeni KİTT’i süren genç, Micheal Knight’ın oğlunu canlandırıyordu. Yeni Kara Şimşek ise bir Mustang Shelby GT500KR idi. Az önce söylediğim gibi Micheal Knight (David Hasselhoff)’ın yerinde oğlu Mike Traceur (Justin Bruening) vardı.

Aslında ben diziyi sevmiştim ama belki senaryosu beğenilmediğinden yada tv yönetimi memnun kalmadığından dizi bir sezonda sonlandırıldı. Dizi hakkında bilgiler almak isterseniz aşağıdaki bağlantıya bakabilir;

http://www.imdb.com/title/tt1213404/

Ve ayrıca yeni nesil Kara Şimşek’ten birkaç sahnenin yer aldığı dizi müziğini ve videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.