En Yeni Mobil Counter Strike Uyarlaması “Special Forces Group 3”

Mobil cihazlar için geliştirilen Counter Strike benzeri savaş aksiyon oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor! Şuan için kapalı beta testleri yapılan oyun, önceki serilerin üstüne kat kat ekliyor ve belki de mobil uygulama mağazalarında bulabileceğiniz en detaylı Counter Strike uyarlaması oyunu bizlere sunuyor. Special Forces Group 3 isimli oyun şimdilik sadece apk dosyası üzerinden Android cihazlara yüklenilebiliyor.

Special Forces Group 3’de Neler Var? 

En detaylı Counter Strike uyarlaması dedik ama bu oyunda neler var? Şunlar var;

  • Çevrimiçi oyuncularla oynayabiliyorsunuz,
  • Çevrimdışı botlarla oynayabiliyorsunuz,
  • Lan bağlantısı ile arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz,
  • Wifi hotspot üstünden arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz,
  • Ve toplam 30 tanıdık haritada 9 farklı modda aksiyona dalabiliyorsunuz.

Toplam 30 Harita! 

Şuan için oyunda 30 harita mevcut ve geliştirici zamanla daha fazla harita ekleyeceğini söylüyor. Fakat elimizdeki haritalarda inanın gayet yeterli ve gayet eğlenceliler. Oyundaki tanıdık haritaların isimleri şöyle;

Desert 1 (CS Dust), Desert 2 (CS Dust), Big Desert 2 (CS Dust), Factory (CS Assault), Tundra, Fighter, Virage, Village (CS İtaly),  House, Jungle, Spaniard, Spaniard 2, Versus, West, Winter, Snow, Snow Town, Ruins, Ruins 2, Station (CS Train), Assault House, Bunker, Ice World, Nuke, Office, Castle, Labyrinth, Afghanistan, Room, 3000.

Toplam 9 Mod!

Şuan için oyunda sadece 7 mod oynanabiliyor fakat sonradan aktif edilecek 2 mod daha var. Böylelikle Special Forces Group 3’de oynayabileceğimiz toplam 9 mod şunlar olacak;

Classic (Yeniden doğma olmayan takım oyunu), Resurrection (Yeniden doğmalı takım oyunu), Capture Flag (Bayrak kapmaca), Bomb (İmha modu), Knives (Sadece bıçak kullanılabilen takım oyunu), Arms Race (Silah modu), Sniper (Sadece sniper, tabanca ve bıçak kullanılabilen takım oyunu), Zombie (Henüz aktif değil), Deathmatch (Henüz aktif değil).

Oyunu Nereden İndiriyoruz? 

Oyun şuan kapalı betada fakat apk dosyasını temin ettiğinizde ve doğru şekilde yüklediğinizde şimdiden betasında oynamaya başlayabiliyorsunuz. Peki nasıl yapıyoruz?

Öncelikle aşağıdaki bağlantıdan 900 mb’lık apk dosyasını indiriyoruz;

>> Special Forces Group 3 İndir

İndirdiğimiz apks uzantılı dosyayı, aşağıdaki bağlantıda yer alan uygulama yardımı ile Android telefonumuza yüklüyoruz;

>> APKs Yükleyici İndir

Ve yükleme aşamasında bir sorun yaşamadıysak, oyunumuza girip oynamaya başlıyoruz.

Tabi oyun şuan beta testlerinde olduğu için bazı sorunları olabileceğini ve her cihazda aynı performansı sergilemeyeceğini unutmamanız gerekiyor. Mesela benim telefonum Galaxy S8’de oyun aşırı ısınma yapıyor fakat bu durum oyunu birkaç saatliğine oynamama engel olmuyor.

Aceleniz yoksa, apks dosyasını yükleyebileceğiniz bir Android cihazınız yoksa ya da apks dosyasını yüklemekte sorun yaşadıysanız oyunun Google Play’de yayınlanmasını bekleyebilir veya oyunun daha önceki sürümü Special Forces Group 2’yi hemen aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

>> Special Forces Group 2 İndir

Ve ayrıca diğer Counter Strike benzeri mobil oyunlar için diğer yazılarıma göz atabilirsiniz.

>> Counter Strike Benzeri Mobil Oyunlar

Oyunun final sürümü Google Play’de yayınlandığında indirme bağlantısını güncelleyeceğim!