Geleneksel EPİC GAMES Epic Mega İndirimleri Ne Zaman Başlıyor?

epicgames epicmega indirimleri - Geleneksel EPİC GAMES Epic Mega İndirimleri Ne Zaman Başlıyor?

Unreal Engine oyun moturunun ve şuan severek oynadığımız bir çok büyük oyunun geliştiricisi Epic Games’in dijital oyun platformu Epic Games Store, geleneksel Epic Mega indirimlerine start verdi. İndirimler 19 Mayıs 2022 saat 20:00’da başlayıp, 16 Haziran 2022 saat 20:00’da sona eriyor. İndirim dönemi boyunca tam 4 tane popüler oyunu bedava dağıtacak olan Epic Games, ayrıca her alışveriş için tüm indirimlere ek %25’lik bir indirim kuponu sunuyor.

Güncelleme: 2022 yılı Epic Mega indirimleri 16 Haziran itibari ile sona erdi. 2023 yılı Epic Mega indirimlerinin ise yine Mayıs ortası ile Haziran ayı ortasına denk geleceği tahmin ediliyor.

Peki Epic Games Store indirimlerinde hangi sürprizler bizleri bekliyor?

Sürpriz 1 – İndirimler başladığı gibi Epic Games Store’a giriş yapan her kullanıcı otomatik olarak %25’lik bir indirim kuponu kazanıyor. Bu kupon yalnızca Epic Games Store’da satışa sunulmuş olan oyunlarda kullanılabiliyor ve tüm indirimler uygulandıktan sonra tek başına ya da toplamda 199,99 TL veya üzeri bir fiyata sahip olan bir veya birkaç oyunu satın alırken kullanılabiliyor.

Sürpriz 2 – İndirim günleri boyunca her hafta perşembe günü 1 popüler oyun bedava oluyor ve Epic Games Store’a giriş yapan herkes bu ücretsiz oyunu ömürlük olarak kendi kütüphanesine ekleyebiliyor.

İlk haftanın ücretsiz oyunu 300 TL fiyatlı Borderlands 3!

Ve birde Far Cry 6 gibi %50’ye varan indirimler gören oyunlar var..

Daha ne olsun?

Gelin bakalım, Epic Mega indirimlerinde hangi oyunlar ne kadar indirim almış?

EPİC MEGA İNDİRİMLERİNİN EN İYİLERİ!

2022 yılı Epic Mega indirimlerinde yüksek indirim oranı gören oyunlardan bazıları şunlar;

The Divison 2:Ubisoft’un aksiyon oyunu Tom Clancy’s The Division 2, %85 indirimde! Oyunun indirimli fiyatı 20,25 TL.

Hitman 3: Hitman serisinin en yenisi %50 indirimde! Oyunun indirimli fiyatı 149,50 TL.

Far Cry 6: Far Cry serisinin en son oyunu Far Cry 6, %50 indirimde. Oyunun indirimli fiyatı 134,50 TL.

Assassin’s Creed Valhalla: Assasin’s Creed serisinin en son oyunlarından AC: Valhalla, %60 indirimde! Oyunun indirimli fiyatı 106,70 TL.

Watch Dogs Legion: Watch Dogs serisinin en yenisi Watch Dogs Legion, %67 indirimde! Oyunun indirimli fiyatı 88,77 TL.

Cyberpunk 2077: Muhtemelen Epic Games Store’da ilk bakacağınız oyunlardan birisi bu olacak ve evet, Cyberpunk 2077 %50 indirimde! Oyunun indirimli fiyatı 124,50 TL.

Back 4 Blood: Left 4 Dead serisinin devamı gibi bakılan yeni hayatta kalma zombi oyunu Back 4 Blood, %50 indirimde! Oyunun indirimli fiyatı 124,50 TL.

Ranch Simulator: Kendi çiftliğinizi yönettiğiniz çiftlik simülatörü, %39 indirimde! Oyunun indirimli fiyatı 24,40 TL.

WRC 8: World Rally Championship 8, %80 indirimde! Oyunun indirimli fiyatı 23 TL.

The Surge: Aksiyon rol yapma oyunu The Surge, %75 indirimde. Oyunun indirimli fiyatı 22,50 TL.

Pascal’s Wager: Aksiyon rol yapma oyunu Pascal’s Wager, %50 indirimde. Oyunun indirimli fiyatı 16,50 TL.

This War of Mine: Hayatta kalma strateji oyunu This War of Mine, %80 indirimde. Oyunun indirimli fiyatı 6,20 TL.

Alan Wake Remastered: Tek oyunculu korku aksiyon oyunu Alan Wake’in yeniden yapım versiyonu AW: Remastered %33 indirimde. Oyunun indirimli fiyatı 32,83 TL.

Alan Wake 2: Oyun henüz yayınlanmadı ancak çok yakında Epic Games Store’da olacak!

Horizon Zero Dawn: Açık dünya rol yapma oyunu Horizon Zero Dawn, %50 indirimde! Oyunun indirimli fiyatı 164,50 TL.

Mafia Trilogy: Mafia serisinin yenilenen HD sürümü %50 indirimde. Trilogy paketin indirimli satış fiyatı 187 TL.

Red Dead Redemption 2: Rockstar Games’in vahşi batı temalı açık dünya oyunu RDR2, %50 indirimde! Oyunun indirimli fiyatı 149,50 TL.

İnsurgency Sandstorm: Benimde uzunca bir süre severek oynadığım taktiksel fps aksiyon oyunu Insurgency Sanstorm %50 indirimde. Oyunun indirimli fiyatı 85 TL.

GTA 5: Zamanında Epic Games Store’da bedava dağıtılmış olsa da halen satın almak isteyenler olabilir, bu yüzden GTA 5 %50 indirimde! Oyunun indirimli fiyatı 84,50 TL.

SnowRunner: Benimde severek oynadığım ormancı offroad simülasyon oyunu SnowRunner, %35 indirimde!. Oyunun indirimli fiyatı 97,50 TL.

Days Gone: Açık dünya hayatta kalma oyunu Days Gone, %50 indirimde! Oyunun indirimli fiyatı 164,50 TL.

Saints Row The Third Remastered: Deep Silver’ın GTA serisine rakip oyunlarından Saints Row 3’ün yeniden yapım versiyonu olan Remastered sürümü %62 indirimde. Oyunun indirimli fiyatı 94,62 TL.

Batman Arkham Knight: Güçlü bir bilgisayarınız varsa ve Batman hayranıysanız harika bir oyun var karşınızda. Batmobile ile Gotham City’nin açık dünyasında suçlularla mücadeleye varsanız oyun şuan %80 indirimde. Oyunun indirimli fiyatı 11,80 TL. (Fakat bu oyun EpicGames tarafından bedava dağıtılmıştı.)

The Crew 2: Ubisoft’un Crew oyununun ikinci sürümü. Sürüş hissiyatı açısından çok sevilmese de bazı kesimlerden olumlu yorum alan bir açık dünya yarış oyunu. Aldığı indirim oranı %80. Oyunun indirimli fiyatı 45 TL.

Cities: Skylines: Stratejik şehir kurma simülasyon oyunu Cities Skylines, %75 indirimde. Oyunun fiyatı 49 TL’den 12,25 TL’ye iniyor. (Fakat bu oyun EpicGames tarafından bedava dağıtılmıştı.)

The Witcher 3: Atmosferik açık dünya macera oyunu The Witcher 3 %80 indirimde! Henüz oynamadıysanız oyunun indirimli satış fiyatı 15 TL.

Rainbow Six Siege Standart Edition: Taktiksel savaş oyunu Rainbow Six Siege, %60 indirimde. Oyunun Standart sürümünün indirimli fiyatı 35,60 TL.


Benim önerebileceklerim bunlar. Daha fazlası için indirimler bitmeden Epic Games mağazasını ziyaret etmeyi unutmayın!

>> EPİCGAMES.COM/STORE

Ayrıca özel fırsatlar için indirimler katalog sayfasına da göz atabilirsiniz.

>> Epic Games Hesabında Kayıtlı Banka Kartı Nasıl Silinir?
>> Epic Games İki Aşamalı Kimlik Doğrulama Nasıl Aktif Edilir?

– Reklamlar –

adbanner