LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Facebook'da Beğendiğim Sayfaları Nasıl Görürüm - windows-destek

Sosyal medya devi Facebook sanırım 2004 yılında açılmıştı ve Türkiye’de popüler olduğu yıl 2006-2007. Aradan 10 yıldan fazla zaman geçti ve bir çoğumuzunda hesapları epey eski tarihli. Aklınıza gelip de “10 yılda acaba hangi sayfaları beğenmişim” diye düşündünüz mü? Beğendiğiniz sayfalara baktınız mı? Belkide şuan beğenmediğiniz, beğenmek istemediğiniz sayfaları beğenmiş görünüyor olabilirsiniz. 

Çünkü bir aralar sahte beğeniler ve sonradan sayfa ismi değiştirmeler pek modaydı.

Siz onların sitesine girdiğinizde fark etmeden otomatik olarak onların sayfasını beğenmiş oluyordunuz veya beğendiğiniz sayfa başta gayet güzel mantıklı bir sayfa iken sonradan isim ve şekil değiştirerek hiç istemeyeceğiniz bir sayfaya dönüşebiliyordu.

Şimdilerde sayfa ismi değiştirmek için Facebook onayı gerekiyor, yani sahtekarlıkların önüne geçilmiş gibi. Ancak önceden yaptığınız beğenileri kontrol etmekte yarar var.

Facebook hesabınızla hangi sayfaları beğenmişsiniz görebilmek için aşağıdaki bağlantıya gitmelisiniz.

https://www.facebook.com/search/me/pages-liked

Yada şu yolu izlemelisiniz;

Facebook hesabınıza giriş yapmışken Anasayfa‘da sol alt Keşfet bölümüne bakın. Orada Sayfalar bağlantısını göreceksiniz. Tıklayın.

Facebook'da Beğendiğim Sayfaları Nasıl Görürüm - windows-destek

Karşınıza doğrudan beğenilen sayfaların gelmesi gerekiyor. Eğer önerilen sayfalar vb. şeyler gelirse, tepedeki bağlantılardan Beğenilen Sayfalar‘a tıklayın.

İşte karşınıza şimdiye kadar beğendiğiniz tüm sayfalar. Eğer isteğiniz dışında beğenilmiş yada artık beğenmediğiniz bir sayfa varsa beğenilerden çıkabilirsiniz.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 24 Mayıs 2017 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019