Facebook’da Beğendiğim Sayfaları Nasıl Görürüm

facebook - Facebook'da Beğendiğim Sayfaları Nasıl Görürüm

Sosyal medya devi Facebook sanırım 2004 yılında açılmıştı ve Türkiye’de popüler olduğu yıl 2006-2007. Aradan 10 yıldan fazla zaman geçti ve bir çoğumuzunda hesapları epey eski tarihli. Aklınıza gelip de “10 yılda acaba hangi sayfaları beğenmişim” diye düşündünüz mü? Beğendiğiniz sayfalara baktınız mı? Belkide şuan beğenmediğiniz, beğenmek istemediğiniz sayfaları beğenmiş görünüyor olabilirsiniz. 

Çünkü bir aralar sahte beğeniler ve sonradan sayfa ismi değiştirmeler pek modaydı.

Siz onların sitesine girdiğinizde fark etmeden otomatik olarak onların sayfasını beğenmiş oluyordunuz veya beğendiğiniz sayfa başta gayet güzel mantıklı bir sayfa iken sonradan isim ve şekil değiştirerek hiç istemeyeceğiniz bir sayfaya dönüşebiliyordu.

Şimdilerde sayfa ismi değiştirmek için Facebook onayı gerekiyor, yani sahtekarlıkların önüne geçilmiş gibi. Ancak önceden yaptığınız beğenileri kontrol etmekte yarar var.

Facebook hesabınızla hangi sayfaları beğenmişsiniz görebilmek için aşağıdaki bağlantıya gitmelisiniz.

https://www.facebook.com/search/me/pages-liked

Yada şu yolu izlemelisiniz;

Facebook hesabınıza giriş yapmışken Anasayfa‘da sol alt Keşfet bölümüne bakın. Orada Sayfalar bağlantısını göreceksiniz. Tıklayın.

begenilen sayfalar zpssuwrgn9c - Facebook'da Beğendiğim Sayfaları Nasıl Görürüm

Karşınıza doğrudan beğenilen sayfaların gelmesi gerekiyor. Eğer önerilen sayfalar vb. şeyler gelirse, tepedeki bağlantılardan Beğenilen Sayfalar‘a tıklayın.

İşte karşınıza şimdiye kadar beğendiğiniz tüm sayfalar. Eğer isteğiniz dışında beğenilmiş yada artık beğenmediğiniz bir sayfa varsa beğenilerden çıkabilirsiniz.

– Reklamlar –

adbanner