Garanti Bankasından Ön Ödemeli Alışveriş Kartı “Bonus PİU”

kampanyali harca kazan kart garanti piu - Garanti Bankasından Ön Ödemeli Alışveriş Kartı "Bonus PİU"

İninal, Papara, Tosla, Paycell, Vodafone Pay derken şimdi de Bonus Piu çıktı piyasaya. Tıpkı diğer ön ödemeli kartlar gibi anında sahip olabileceğiniz Garanti Bonus Piu, tıpkı diğerleri gibi cazip kampanyalar ile genç gamerların ve internetten alışveriş tutkunlarının kalbini çalmaya hazırlanıyor.

Ön Ödemeli Harca Kazan Kart Bonus Piu!

Nedir bu Garanti Bonus Piu? Bonus Piu her yerde geçen, yüklediğin para kadar harcama yapabildiğin, üstelik tamamen ücretsiz bir kart. 12 yaşından büyük herkes bu kartı alabilir, anında para yükleyip kullanmaya başlayabilir.

Kartın alışverişlerde kullanım limiti aylık 750 TL’dir, karta 1 ay içinde en fazla 750 TL yükleyebilirsin. Kartın nakit çekme limiti ise yıllık 300 TL’dir. Nakit çekim GarantiBBVA ATM’lerinden yapılabilir.

Şimdilik sadece sanal kartı olan Bonus Piu’ya yüklemelerini www.bonuspiu.com.tr adresindeki Kart İşlemlerim menüsü altındaki “Hemen Yükle” sayfasından yapabilir, ayrıca yaptığın harcamaları da yine bu sayfadan takip edebilirsin.

“Online İşlemlerim” e giriş yapabilmek için öncelikle dijital parola belirlemen gerekmektedir. Bu şifreyi de Bonus Piu kart alım aşamasının son sayfasından rahatlıkla belirleyebilirsin. (Şifrende bir büyük harf, bir küçük harf, en az 1 rakam olmasına ve özel semboller olmamasına dikkat et.)

Bonus Piu Kartlar; Bonus Piu, Bonus Piu Oyun ve Bonus Piu Hepsiburada 

Bonus Piu’da 3 adet kart var. Fakat şuan için sadece sanal olarak temin edilebiliyor. İlerleyen zamanda ise fiziksel kartımızı adresimize kadar göndereceklermiş.

Peki nedir bu kartların özellikleri?

Anladığım kadarıyla şuan için 3 kartta aynı kazançları sağlıyorlar fakat görünüm olarak birbirlerinden ayrılıyorlar.

Mesela Bonus Piu kart, klasik Bonus banka kartlarına benziyor. Bonus Piu Oyun kart, League of Legends şampiyonlarından seçtiğin birinin kaplaması ile geliyor. Bonus Piu Hepsiburada kart ise, Hepsiburada.com logosu ile gelirken Hepsiburada.com alışverişlerine özel ayrıcalıklar, kazançlar sunuyor.

Tabi bu kazanç diğer iki kartta da geçerli diye biliyorum.

Bu Kartı Kimler Kullanabilir?

Gençler, Gamerlar, internetten alışveriş yapmak isteyenler ve harcamalarını nakit yerine kartla yapmak isteyen herkes. Fakat 12 yaşından büyük olman gerekiyor!

Bonus Piu Kart Nerelerde Kullanılabiliyor? 

Bonus Piu kart, 7/24 dünya’nın her yerinde, yurt içi ve yurt dışı tüm harcamalarda, fiziksel ve sanal poslarda, internet alışverişlerinde ve Garanti BBVA ATM’lerinde kullanılabiliyor.

>> Bonus Piu Kampanyaları

Kişisel Görüşüm; Şuan için Bonus Piu’nun kampanyaları rakipleri Tosla, İninal ve Paycell’in kampanyalarına kıyasla biraz sönük kalıyorlar. Fakat Bonus Piu yeni bir ürün olduğundan müşteri sayısını arttırdığında daha fazla kampanya ile kendini gösterecek, ön plana çıkacaktır diye düşünüyorum.

Bonus Piu Kartlara Nasıl Yükleme Yapılır?

Bonus Piu kartına para yüklemek için bonuspiu.com.tr ‘deki “Hemen Yükle” butonuna tıklayarak Garanti BBVA banka kartınla, Bkmexpress üstünden herhangi bir banka kartınla, EFT ile, en yakın Garanti BBVA ATM’sinden yada MoneySend ile yükleme yapabilirsin.

Şimdilik diğer banka kartları ile, havale ile, QR kod ile ve Garantibbva.com.tr üstünden yükleme yapılamıyor. Garanti BBVa harici farklı bir banka kartınız varsa Bkmexpress’i kullanmanız gerekiyor.

Bonus Piu Masraflar ve Ücretler

Bonus Piu kart şimdilik sadece sanal kart olarak temin edilebildiğinden bir kart ücreti alınmıyor. Fakat fiziksel Piu kart piyasaya çıktığında ücret talep edebilirler.

Bunun haricinde Bonus Piu kartın kart kullanım, hesap işletim yada aidat gibi bir masrafı bulunmuyor. Sadece karta bakiye yüklemelerinde seçtiğin yönteme bağlı olarak bazı ücretler alınıyor. O ücretlere de kart başvurusu yaparken karşına çıkan sözleşmeden ulaşabiliyorsun.

Ücretsiz Bonus Piu Kartımızı Nasıl Alıyoruz? 

Hemen Bonuspiu.com.tr ye gidiyor, Bonus Piu Almak başlığından kart başvuru sayfasına gidiyoruz.

https://online.bonuspiu.com.tr/web/signup

Önce bizden TC no, Cep telefonu numaramız isteniyor, bilgilerimizi doğruladıktan sonra ise üyelik sözleşmesini, aydınlatma metnini okuyup, kart modelimizi seçip, en son aşamada ise kartımıza özel dijital parola oluşturarak tüm işlemleri tamamlamış oluyoruz.

Şuan için sadece sanal kart verdiklerinden ve henüz bir mobil uygulamaları olmadığından para yüklemek ve hesap bilgilerine ulaşmak gibi işlemler için bonuspiu.com.tr’yi kullanıyoruz.

Artık kartınıza para yükleyip, sanal kart bilgileriniz ile kazançlı alışverişlere başlayabilirsiniz.

Bonus Piu fiziksel kart satışa sunulduğunda yada Bonus Piu karta özel mobil uygulama yayınlandığında yazımda güncelleme yapacağım.

Yükleme limitleri, harcama limitleri için bu sayfaya göz atabilir, Bonus Piu kart kampanyalarına bu sayfadan ulaşabilir ve Bonus Piu Kart ile ilgili iletişim için 444 0 333 numaralı müşteri hizmetleri hattından veya Bonuspiu.com.tr web sitesinde yer alan Bize Ulaşın bağlantısından Bonus Piu yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca size ait olmayan harcamalar için itirazlarınızı da bu sayfada yer alan itiraz formu ile yapabilirsiniz.

>> Bonus Piu Web Sitesi
>> Bonus PİU Twitter Hesabı
>> Bonus PİU Facebook Hesabı

>> TOSLA Kart Nedir? Nereden Satın Alınır?
>> İninal Kart Nedir? Nereden Satın Alınır?
>> Paycell Kart Nedir? Nereden Satın Alınır?
>> İş Bankası’ndan “Maximum Gaming Kart”

– Reklamlar –

adbanner