Godiva Çikolata Reklam Filmi ve Reklam Müziği

godiva reklam muzigi - Godiva Çikolata Reklam Filmi ve Reklam Müziği

Belçika’da 1926 yılında, Joseph Draps adlı çikolata ustasının bir düşü vardır. Kaliteli, prestijli, tutkulu ve benzersiz lezzeti olan bir çikolata yapmak… Ve yapar da… Üstelik Joseph Draps o kadar başarılı olur ki, bir efsanenin adını yakıştırdığı çikolatası kendi efsanesini yazacaktır. Belçika Kraliyet Sarayının dahi resmi tedarikçi markası Godiva’dır. Tabi 2007 yılında Ülker markası tarafından satın alınır. Şimdilerde bir Türk markasıdır.  

İyi mi yaptılar? Kötü mü yaptılar? 10 senede satışlar ne oldu? Zarardalar mı bilemiyorum. Ancak bugünlerde televizyonda bir reklamları dönüyor, kaliteli ve çekici.

Reklamdan çok da reklamın müziği merak ediliyor, konuşuluyor. Hemen peşinen söyleyeyim, parça henüz piyasaya düşmedi yani sadece adı biliniyor ve birkaç saniyelik kısmı reklam sayesinde dinlenebiliyor.

Tin Drum Music tarafından hazırlanan reklam müziğinin adı; “Love Taking Over

Reklamı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz ve eğer parça tam sürüm olarak yayınlanırsa internetten adıyla aratabilir veya bu yazının altında bulabilirsiniz. (Tabi güncelleme yapmayı unutmazsam..)

Yönetmen: Rankin
Fotoğraf Yönetmeni: Tony Miller
Ajans: Chi & partners
Yapım Şirketi: Rankin Film

Not: Bana sorarsanız reklam müziğinin tam sürümü yayınlanmayabilir ama inşallah yanılırım.

– Reklamlar –

adbanner