Gözde Akpınar’ın Yeni Nesil Video İçerik Platformu “Gain”

Gözde Akpınar'ın Yeni Nesil Video İçerik Platformu "Gain"

Filli boya’nın sahibi Gözde Akpınar, yıllardır hayali olan yeni nesil video içerik platformu Gain‘i 30 Aralık 2020 tarihi itibari ile hizmete açtıklarını duyurdu ve Twitter’da paylaştığı espirili tweeti ile takipçilerini yeni nesil içerik platformu Gain‘e davet etti.

Yıllardır hayalini kurduğum bir şey yaptık. Her geçen gün gelişecek, her geçen gün başka heyecan olacak ve umarım her zorluğa rağmen buna değecek…
Kanalıma hoşgeldiniz, lütfen abone olmayı, takipte kalmayı ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.??? https://t.co/KzdRyhrZxM

Gain, Google Play ve Apple Store’daki mobil uygulamaları üstünden hizmet verecek ve içeriğinde genellikle ücretsiz kısa video paylaşımları olacak.

Gain’i aşağıdaki bağlantılardan mobil cihazınıza indirebilir ve Gain hakkında detaylara hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

>> Google Play’de GAİN

>> Apple Store’da GAİN

GAİN NEDİR?

GAIN size özel yayın akışı sunan, yenilikçi, eğitici, eğlendirici kısa videoların olduğu yeni nesil bir içerik platformudur.

Diziler, kısa filmler, mini belgesel serileri, spor, müzik ve eğlence programlarının yanı sıra günlük haber akışı ve canlı yayınlardan oluşan yerli-yabancı geniş bir yayın akışını burada bulabilirsiniz.

GAIN yayın akışını size göre belirler. Sadece beğendiğiniz içeriklere göre akış sunmakla kalmaz, aynı zamanda işe gidip gelme, yemeğe çıkma, mola gibi günlük rutinlerinize harcadığınız zamanı da ölçerek ona uygun alternatif içerikler sağlar. Böylece günün her farklı anında harcadığınız zamana ve içerik tercihlerinize uygun bir akışla karşılaşırsınız. Dilerseniz kendi içerik listenizi hazırlayabilir ve tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Güncelleme: Aralık 2020 itibariyle yayın hayatına başlayan, Türkiye’nin yeni nesil dijital içerik platformu GAİN’de ekranlar genişliyor! Yayın hayatına yalnızca APP erişimi ile başlayan GAİN, 22 Mart itibariyle Web’den ve Smart TV’lerden de izleyiciyle buluşuyor.

GAİN Nasıl Kullanılır?

GAİN Programları ve Orijinal Yapımları

GAİN programları ve orijinal yapımlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

https://www.gain.tv/gain-orijinal
https://www.gain.tv/programlar
https://www.twitter.com/gainmedya