LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Gta San Andreas & Pro Street Hata Raporu Sorunu - windows-destek

Ufacık bir neden ve büyük bir sorun! Oyunu oynarken birden hiç olmadık yerlerde oyun kapanıyor, hata raporu görüntüleniyor ise sizin sorununuzda %70 birazdan açıklayacağım değişimden kaynaklanıyordur.. Hemen geçelim sorunun kaynağına; eğer Gta San Andreas’a Türkçe yama kurduysanız yada Türkçe yaması zaten var ise hata raporu görüntülemenizin, oyunu düzgün oynayamamanızın nedeni işte bu.

Türkçe yama kurulduktan sonra birçok arkadaşımızda oyun hata vermeye ve farklı yerlerde kapanmaya başladı bunu hem gözlemlerimden, hemde birkaç arkadaşımdan biliyorum. Aynı sorun bende de çıkınca önce grafik ayarlarından şüphe etmiştim ama bilgisayarım oyunu kaldırıyordu.

Oyunun hata verdiği anları takip ettim ve sonunda oyunda Türkçe yazı çıktığı sıralar sorun çıktığını tespit ettim. Çözüm olarak da text klasörü içindeki american.gxt dosyasını değiştirdim. Eğer oyunu oynamak istiyorsanız Türkçe olmasına da gerek yok yeter ki düzgün oynansın diyorsanız buyrun…

Aşağıdaki bağlantılardan birinden sağlam American.gxt dosyasını indirin ve C:\Program Files\GTA_Sa\text içerisindeki american.gxt dosyası ile değiştirin. Ama önlem olarak eski american.gxt dosyanızı da saklamayı unutmayın.

>> Orijinal Dil Dosyalarını İndir

Böyle sorunlar yaşamak istemiyorsanız Steam üzerinden yasal GTA satın almanızı öneririm.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 23 Kasım 2008 tarihinde yayımlanmıştır.


  MAMİ 15 Mart 2009, 11:51

  YHA KARDEŞ BEN SÜRÜCÜ OKULUNDAKİ İLK GÖREVİ GEÇEMİYOMM BANA YARDIMCI OLUR MUSUN BENDE HATA RAPORU VERMİYODA BEN NE YAPILCAK BİLMİYOM SNN DEDİĞİN GİBİ OYUUN İNG YAPTIM ŞİMDİDE ANALMIYOM O GÖREVDE NE YAPCAM

  admin 15 Mart 2009, 19:10

  ben pek vakit bulamadığımdan fazla oynayamadım bahsettiğin sürücü okulu bölümünüde hatırlayamadım demekki oraya gelememişim ben en son araba dans ettirmeli bir bölümde takılmıştım eğer bölümleri geçemezsen save dosyası bulabilirsin veya internette bölüm geçme diye aratıp hangi bölüm nasıl geçiliyo araştırabilirsin…

  furkan 16 Mart 2009, 19:39

  kardes bu linden indirmek parali baska link yokmu bid eü üyelik istiyo yardımmmm plasee sorunumu e potayla ulasın

  admin 17 Mart 2009, 18:08

  linkten dosya indirmek için üye olmanız gerekmiyor Download Butonunun açılması için 10 saniye beklemeniz yeterli ardından Free Download butonuna basıp indirebilirsiniz..

  BURAAK 21 Mart 2009, 15:36

  ARKADAŞ BİDE Spider-Man – Friend or Foe OYUNUN DA HATA ROPORU ÇÖZÜMÜNÜNÜ SÖLESEN

  admin 21 Mart 2009, 17:58

  o oyun hakkında bir bilgim yok yardımcı olamıcam kusura bakmayın :)

  kaan 23 Haziran 2009, 23:19

  kardeşim benim sorum şu?hırsızlık bölümü war orayı geçerken oyun kapanıyor we hata raporu çıkıyor bıktım yaa…american gtx dosyasından mı kaynaklanıyor?çünkü oyun car mod u war eğer ondan kaynaklanıyorsa ben nasıl kaldırablrm car modunu?

  admin 23 Haziran 2009, 23:23

  benim tespit ettiğim şu Türkçe dil yaması kurulduğunda tam yazılar çıktığı zamanlarda oyun hata verip kapanıyor ve american.gxt dosyasıda Türkçe yama ile değiştirildiğinde american.gxt yi orijinal ile yani ingilizce ile değiştirdim artık oyunda hata raporu çıkmıyor sadece grafik kartım bazı görüntülerde takılıyo :D

  kaan 24 Haziran 2009, 11:24

  :Dkardeş bu yamayı indirdim ama winrarı çıkartırken hata veriyor nasıl olacak???

  admin 24 Haziran 2009, 15:15

  Kaan dosyayı tekrar indir ben şuan indirdim sorun çıkarmadı :)

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019