Yazıya Yorum Gönder!

Hilal Ergenekon,

1981 Samsun doğumlu güzel yüzlü sunucu Hilal Ergenekon, Artı 1 tv’nin yayın hayatına son vermesinin ardından ekranlara tekrar geri döndü. Daha önce bir çok tv kanalında sunuculuk ve yapımcılık tecrübesi olan, en son Artı 1 tv’de Artı Muhabbet programını sunan Hilal Ergenekon, Ulusal Kanal’da sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Şimdilik her hafta salı akşamları saat 23:30’da canlı yayınlanan “Hilal’le Gecenin Aydınlığı” programında, birbirinden değerli konuklar, müzik, sanat, eğlence ve hoş sohbet bizleri bekliyor.

4 Temmuz 2016 Güncelleme: 

Hilal Ergenekon ayrıca TJK tv’de Yarış Zamanı programını sunarken, 11 Temmuz 2016 Pazartesi günü saat 08:00’de Kanal D’de başlayacak olan Doktorum programında Prof. Dr. Murat Aksoy’a eşlik edecek.

14 Aralık 2016 Güncelleme: 

– Hilal Ergenekon, hafta içi hergün sabah saat 07:00’da doktor partneri Ali Osman Apaydın ile birlikte TV8  ekranlarında “Günaydın Doktor” programını sunuyor. Ayrıca TJK TV’de “Yarış Zamanı” programı devam ediyor.

Günaydın Doktor programının geçmiş bölümleri için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook ve Twitter üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare


Bu yazı 27 Ocak 2016 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019