LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Eğlenceli "Volkswagen Trailer Reklamı" - packshot-reklamlar

Alman otomotiv firması Volkswagen’in pek fazla kimsenin görmediği ilginç ve eğlenceli bir reklamını yakaladım. Youtube’da Volkswagen Norveç hesabında paylaşılan video şuana kadar sadece 1,5 milyon izlenmiş durumda. Reklam boyunca bir Volkswagen tüm trafikte geri geri gidiyor ve arkasına bir römork bağlı!

Devamını anlatmayayım da kendiniz izleyiverin.. Aşağıdan reklamı izleyebilir, ayrıca videonun hemen altından Volkswagen firması ilgili birkaç bilgiye ulaşabilirsiniz.

Wikipedia da yer alan bilgilere göre Volkswagen Almanca’da “halkın arabası” anlamına geliyormuş ve VW amblemide Porsche mühendisi Franz Xaver tarafından bulunmuş.1938 yılında Alman işçi partisi tarafından German Auto Association (Alman Otomotiv Birliği)’a kurdurulan otomobil firması git gide büyüyerek içinde bulunduğumuz 2000’li yıllarda birçok otomobil markasını bünyesinde barındıran dev bir grup haline gelmiş. Grubun sahip oldugu markalar Audi, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Seat, Skoda,Volkswagen Ticari Araçlar, Scania ve VW Titan Tractor’mış.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 6 Mart 2011 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019