Eğlenceli “Volkswagen Trailer Reklamı”

Eğlenceli "Volkswagen Trailer Reklamı"

Alman otomotiv firması Volkswagen’in pek fazla kimsenin görmediği ilginç ve eğlenceli bir reklamını yakaladım. Youtube’da Volkswagen Norveç hesabında paylaşılan video şuana kadar sadece 1,5 milyon izlenmiş durumda. Reklam boyunca bir Volkswagen tüm trafikte geri geri gidiyor ve arkasına bir römork bağlı!

Devamını anlatmayayım da kendiniz izleyiverin.. Aşağıdan reklamı izleyebilir, ayrıca videonun hemen altından Volkswagen firması ilgili birkaç bilgiye ulaşabilirsiniz.

Wikipedia da yer alan bilgilere göre Volkswagen Almanca’da “halkın arabası” anlamına geliyormuş ve VW amblemide Porsche mühendisi Franz Xaver tarafından bulunmuş.1938 yılında Alman işçi partisi tarafından German Auto Association (Alman Otomotiv Birliği)’a kurdurulan otomobil firması git gide büyüyerek içinde bulunduğumuz 2000’li yıllarda birçok otomobil markasını bünyesinde barındıran dev bir grup haline gelmiş. Grubun sahip oldugu markalar Audi, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Seat, Skoda,Volkswagen Ticari Araçlar, Scania ve VW Titan Tractor’mış.