İzmir Dikili Gratis Mağazası Açıldı

İzmir Dikili Gratis Mağazası Açıldı

İzmir’in küçük tatil cenneti Dikili, Gratis‘e kavuştu. Dikili’de şube açma kararı alan ve kararını çok kısa sürede hayata geçiren Gratis, Dikili halkı içinde umut oldu. Yaklaşık bir ay gibi bir sürede mağaza hazırlandı ve 27 Kasım 2014 tarihinde açılış yapıldı.

İzmir büyükşehir belediyesi sınırlarına yeni dahil edilmiş ve yıllardır kıymeti bilinmeyen bu küçük tatil yerinin böyle bir girişime kavuşması, hak ettiği birşeydi ama başlangıç nasıl olacaktı? Kış aylarında 30 bin kişinin yaşadığı, yaz aylarında ise 250 bin civarı nüfusa ulaşan Dikili’de doğru düzgün hiçbir faaliyet olmüyor, insanlar sosyal aktivite ve alışveriş için diğer ilçelere gitmek zorunda kalıyorlardı. Henüz bu kötü kader değişmiş olmasada Gratis’in girişimi ile diğer büyük hazır gıda, giyim, teknoloji firmaları ve otellerinde harekete geçmesi bekleniyor.. Çünkü Dikili artık gelişiyor.

Dikili halkının yıllardır bekleyip henüz kavuşamadıklarından bazıları; Teknosa, Defacto, Lcw, Özsüt, Pizza pizza, Pasaport pizza, Dominos pizza, Starbucks gibi bilindik firmalar, henüz şube açmamış bankalar, henüz şube açmamış kargo firmaları, sinema salonları, 5 yıldızlı kaliteli oteller, kolay ulaşım için İzmir ilçelerine şehiriçi otobüsler, uygun fiyatlı ve kaliteli kafe, bar ve restoranlar.

Gratis’i bu girişiminden ötürü tebrik ediyor, diğer firmalarında geç olmadan Dikili’yi keşfetmesini diliyorum.

Bahsetmişken Dikili Gratis mağazasının adresini de aşağıda bulabilirsiniz.

http://www.gratis.com.tr/Store.aspx?StoreID=221&StoreZoneID=19

İsmetpaşa Mahallesi, Adnan Menderes Caddesi, No: 24/C Dikili – İZMİR

>> İzmir’in Kuzeyinde Şirin ve Huzurlu Bir Yer “Dikili”