LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Kariyer.net Üyeliği Nasıl Silinir? - internet-siteleri

İş veren ve iş arayanların sitesi Kariyer.net’deki üyeliğinizi silmek istediniz fakat nasıl silineceğini bulamadınız. Silmesemde olur diyip, hesabı boşta bırakabilirsiniz veya özgeçmişinizi gizleyebilirsiniz ancak hesabı silip yeni bir hesap açmak isterseniz aşağıdaki bilgileri takip ederek kısa sürede eski hesaptan kurtulabilirsiniz.

1. Kariyer.net adresine gidin.

2. Kariyer.net’e silmek istediğiniz üyeliğin bilgileri ile giriş yapın. (Kullanıcı adı ve şifreyi hatırlamıyorsanız önce şifre sıfırlama talep edin.)

3. Aşağıdaki hesap silme bağlantısını kullanarak hesap silme sayfasına gidin.

http://www.kariyer.net/website/kariyerim/HesapSil.aspx

4. Hesap silme onay ekranında ilk seçenek olan “Evet silmek istiyorum”a tıklayın.

Kariyer.net Üyeliği Nasıl Silinir? - internet-siteleri

Hesabınızı sildikten sonra neler yapıp neler yapamayacağınız da bu ekranda yazıyor olacak. Eğer son anda vazgeçerseniz “Silmekten vazgeçtim..” butonuna tıklayıp silme işlemini de iptal edebilirsiniz.

5. Karşınıza açılan sebep belirtme sayfasında da herhangi birini, size uygun geleni seçerek “Hesabımı Sil” butonuna tıklayın.

Kariyer.net Üyeliği Nasıl Silinir? - internet-siteleri

Artık hesabınız silindi. Bundan sonra yeni bir hesap açmaz iseniz şunları yapamayacaksınız;

– Kayıtlı iş habercilerin silindi, uygun ilanları e-postana alamayacaksın. – Eğer e-eğitim satın aldıysan artık giriş yapamayacaksın. – Daha önce başvurduğun firmalar, özgeçmişini geri çektiğine dair bilgilendirilecek. – Değerlendirme sürecini geç tamamlayan firmalar, daha önceki başvuruların için seni aramaya devam edebilirler. – Başvurduğun firmalardan hesabına gelecek olan mesaj ve mektupları göremeyeceksin.

Yazıyı okuduğunuz tarihlerde Kariyer.net’in hesap silme linki çalışmaz ise lütfen yorum ile bilgilendirin.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 18 Nisan 2015 tarihinde yayımlanmıştır.


  Lordiz 15 Haziran 2017, 00:47

  @yasin; Ne yazık ki silinen hesabı geri açamazsınız. İsterseniz Kariyer.net iletişim sayfasından kendilerine ulaşın ama hesabınızı geri getireceklerini sanmıyorum.

  emir aydın 02 Eylül 2017, 18:01

  Kariyer.net denilen sitede yanlış girdiğim bilgilerden dolayı yanlış bir süreç oluştu. Ancak düzeltme konusunda kendi sitelerinde hiçbir açıklama ve yönlendirme bulunmaması aynı zamanda bir bilişim suçu olmasına rağmen silme konusunda sizin sitenizin doğru ve pratik yönlendirmesi ile silebildim.
  Çok yaralı oldu. Teşekkürler..

  Ayse 14 Aralık 2017, 14:50

  Sil botonu calismiyor

  Lordiz 14 Aralık 2017, 20:27

  @Ayse; Hesabınızı silerken 2 buton göreceksiniz, hangisi çalışmıyor? Bende şuan kontrol ettiğimde ikisi de aktif. İkinci ekranda hesabınızı neden silmek istediğinizi seçtiniz mi?

  Nur 31 Aralık 2017, 16:41

  İşin olsunda hesap nasıl siliniyor

  Lordiz 31 Aralık 2017, 21:16

  @Nur; Merhaba. İşin Olsun uygulaması sanırım Whatsapp gibi çalışıyor. Yani profil sayfasında sağ üstten özel ayarlara ulaşıp çıkış yapmanız yeterli oluyor. Üyelik silmeyle alakalı bir yol yok. Ancak konuyu geliştiricilere ilettim, geri dönüşlerine bağlı olarak güncel bilgiyi sizinle de paylaşacağım.

  Ahmet 17 Ocak 2018, 11:39

  Merhaba kariyer net tam bir hikaye özellikle mühendisler için verilen ilanlar yalan dolan mühendis arkadaşlara önerim kendi mühendislik alanlarının mühendislik odaları adı altındaki internet sayfalarından iş bakmaları …

  sebahattin 21 Mart 2018, 20:47

  Silmek istiyorum

  erhanmahir59 08 Nisan 2018, 06:43

  Hesabımı silmek istiyorum

  Servet ayrıksa 18 Haziran 2018, 22:19

  Hesap Bilgileri mi silmek istiyorum

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019