Kurulumsuz WAV, MP3, FLAC, OGG, APE Dönüştürücü

ogg mp3 convert portable zpsyvvg47w8 - Kurulumsuz WAV, MP3, FLAC, OGG, APE Dönüştürücü

WAV, MP3, FLAC, OGG, APE uzantılı ses dosyalarını bilgisayarınıza yazılım kurmakla uğraşmadan, vakit kaybetmeden, hızlı bir şekilde kendi aralarında dönüştürmek isterseniz, Danny Ben tarafından geliştirilen ücretsiz ve kurulumsuz yazılım FlicFlac’ı deneyebilirsiniz. FlicFlac, Github üzerinde tamamen yasal, reklamsız ve telif sorunu olmadan paylaşılmış başarılı bir çalışma. En son Mart 2016 tarihinde güncelleme alan yazılımı Github sayfasından veya sector-seven.net web sayfasından indirebilirsiniz.

Kullanımı gayet basit. Windows 10 üzerinde kullandığım yazılımı, ekstra bir yazılım kurmadan, tıkla çalıştır yöntemi ile çalıştırıyor ve dönüştürülecek dosyayı/dosyaları yazılımın sol tarafındaki büyük butona sürüklüyorsunuz. Ayrıca o butona basarak da seçim yapabilirsiniz. Yazılım tamamen basitlik ve hızlı çalışma üzerine geliştirildiğinden dosyaları bıraktığınız gibi sağ menüde seçili formata dönüştürmeye başlıyor. Eğer wav uzantılı dosyalar mp3 olsun istiyorsanız, öncelikle sağ menüden Mp3 butonuna basıyor sonrasında wav dosyasını sol tarafa sürükleyip bırakıyorsunuz. Mp3 formatına dönüştürülen dosya, wav uzantılı dosyanın geçerli konumunda yani eskisinin yanında oluşturuluyor.

ogg mp3 convert portable zpsyvvg47w8 - Kurulumsuz WAV, MP3, FLAC, OGG, APE Dönüştürücü

Ayrıca sağ alt taraftaki ayarlar butonundan dönüştürülecek dosya formatına ait ufak değişiklikler yapabiliyorsunuz. Örneğin mp3 için kaliteyi 96 kbps’den 320 kbps’ye çıkarabiliyorsunuz. Dönüşüm buna göre yapılıyor.

Yazılımı indirmek için aşağıdaki bağlantılardan birini kullanabilirsiniz.

>> Github sayfasından indir

>> Sector-seven.net’den indir

– Reklamlar –

adbanner