LOL Mobil “League of Legends: Wild Rift” Ücretsiz İndir! Nasıl? Nereden?

LOL Mobil "League of Legends: Wild Rift" Ücretsiz İndir! Nasıl? Nereden? - cep-telefonu-teknoloji-haber

Belki haberiniz vardır, Tencent tarafından geliştirilen League of Legends’ın mobil oyunu Lol: Wild Rift, 2020 yılının ikinci çeyreğinde dünya genelinde erişime açılıyor. (Tahminler 2020 Temmuz başı!) Yani şuan için oyunu oynama şansımız yok. Fakat bazı web sitelerinde bu yönde tuzaklar olduğu dikkatinizi çekmiştir muhtemelen. Hatta benzer bir tuzağı Youtube’da da kullanıyor ve sanki LOL mobile’i indirebilecekmişsiniz gibi sizi para kazanacakları sonsuz bir döngüye sokuyorlar.

Peki Ne Yapmalıyız?

Sabırlı olmalı ve beklemelisiniz.. Yada League of Legends PC sürümünü oynayarak vakit geçirmelisiniz.

Nasıl Call of Duty Mobile oyununu bekleyip, sonunda kavuştuysak, LOL: Wild Rift’e de o şekilde kavuşacağımız günler çok yakın. En erken 2 ay, en geç 5-6 ay içerisinde Lol Mobil’in final sürümü uygulama mağazalarından indirmelere açılmış olacak.

Ve bu olduğunda aşağıdaki bağlantı üzerinden kayıt bıraktıysanız, muhtemelen ilk haberi olanlardan birisi siz olacaksınız.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riotgames.league.wildrift&hl=tr

Güncelleme | Haziran 2020: Wild Rift kapalı alpha erişime açıldı. Oyunun güncel APK ve Obb dosyalarını aşağıdaki bağlantıdan indirebiliyorsunuz fakat Alpha testlere dahil ülkelerden birinde yaşamıyorsanız oyunu oynayamıyorsunuz. Ayrıca oyunu oynamak için vpn uygulaması kullananlarda mail adresleri üzerinden banlanıyorlar. Aman dikkat!

>> Wild Rift APK + Obb İndir

Yok ben sabredemem diyorsanız, mevcut tuzaklara karşı uyanık olacaksınız.

Nedir bu tuzaklar?

Lol Mobile Apk İndir, League of Legends Wild Rift Apk!

En çok yapılan aramalar bunlar, tuzaklarda bu şekilde hazırlanıyor. 1-2 tane sahte web sitesi var, telefonunuza sahte bir mobil uygulama indirtiyor ve bu arada izinler sayesinde kişisel verilerinize ulaşıyorlar. Sakın bu tuzağa düşmeyin.

Uygulamayı yüklüyorsunuz, karşınıza aktivasyon seçeneği geliyor ve bu aktivasyonu geçmeniz imkansız.

Benzer indirme tuzakları Youtube’da Lol mobil videoları altından paylaşılıyor.

Videoda uygulama çalışıyor gibi gösteriyorlar, açıklamaya da para kazandıran, reklam dolu bir bağlantı yerleştiriyorlar. Binlerce kişi bu bağlantıya tıkladığında video sahibi reklamlardan para kazanıyor ama bağlantı üstünden hiçbir şekilde uygulama indirilemiyor.

Bazı bağlantılardan sahte uygulamalar, bozuk uygulamalar iniyor. Bazı bağlantılar ise sizi Lol: Wild Rift ön kayıt sayfasına yönlendiriyor ve bu sayede onlar para kazanırken, sizde sinir sahibi oluyorsunuz.

Lol: Wild Rift Beta Test Uygulaması!

Birde bu var.. Çin kaynaklı apk indirme sitelerinin bazılarında (mesela Ruan8‘de) Lol mobile’in apk test sürümü bulunuyor. Gerçekten bir uygulama iniyor ve yüklediğinizde gerçekten LOL: Wild Rift’e ait olduğunu anlıyorsunuz fakat uygulamaya giriş yaptığınızda (QQ hesabınız olması gerekiyor), test sunucularının kapalı olduğuna dair bir not beliriyor. Yani oyunu oynayamıyorsunuz.

Uygulamaya Çin vpn ile bağlanırsanız oynanabilir mi yada sonradan sunucular açılır mı bilmiyorum fakat sabırsız biriyseniz, Lol: Wild Rift yayınlanana kadar bekleyemiyorsanız, tek denemeniz ve sonuç alabileceğiniz yolun bu olduğunu bilmenizi istiyorum.

Son seçenek olarak da aşağıdaki bağlantılardan LOL: Wild Rift betalarına katılım şansınızı deneyebilirsiniz.

https://wildrift.leagueoflegends.com/tr-tr/
https://play.google.com/apps/testing/com.riotgames.league.wildrift&hl=tr

İlk bağlantıdaki forma mail adresinizi, doğum tarihinizi giriyor ve beklemeye geçiyorsunuz. %90 ihtimalle beta testlerine davet edilmeyeceğiz fakat final sürüm gelene kadar yayınlanacak duyurular ve haberleri ilk bilen bizler olacağız.

İkinci bağlantı ise henüz aktif değil fakat oyun açık beta erişime açılırsa işimize yarama ihtimali var. Bu olursa bağlantı üstünden beta erişim alabilir ve oyunu herkesten önce deneyimleyebiliriz.

Konuyla alakalı sorularınız olursa yorum olarak yazabilir ve alternatif mobil moba oyunlarına aşağıdaki yazımdan ulaşabilirsiniz.

>> Alternatif Mobil Moba Oyunları