LOL Mobil “League of Legends: Wild Rift” Ücretsiz İndir! Nasıl? Nereden?

LOL Mobil "League of Legends: Wild Rift" Ücretsiz İndir! Nasıl? Nereden?

Tencent tarafından geliştirilen League of Legends’ın mobil oyunu Wild Rift, 2021 yılında dünya genelinde, Aralık 2020 tarihinde ise Türkiye’de açık beta erişime açılıyor. Yani şuan oyunu oynamak için Aralık ayını beklememiz gerekiyor. Fakat bazı web sitelerinde bu yönde tuzaklar olduğu dikkatinizi çekmiş olabilir. Hatta benzer bir tuzak Youtube’da da kullanılıyor ve sizi para kazanacakları sonsuz bir döngüye sokuyorlar.

Peki Ne Yapmalıyız?

Sabırlı olmalı, beklemeli.. yada oyunun apk ve obb dosyalarını Apkaward gibi güvenilir sitelerden indirip, Google Play’de yer alan UU Game Booster uygulaması yardımı ile oyuna Kore üzerinden oturum açmalısınız.

Bu sayede Aralık ayı gelmeden oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Fakat Apk ve Game booster olayı biraz zahmetli olduğundan ve oyun Aralık ayında erişime açılacağından acele etmenize de gerek yok.

Zaten aşağıdaki bağlantı üzerinden kayıt bıraktıysanız, muhtemelen ilk haberi olanlardan birisi olacaksınız.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riotgames.league.wildrift&hl=tr

GÜNCELLEME 2020! WİLD RİFT, ARALIK AYINDA TÜRKİYE’DE! 

Heyecanlı bekleyişte sona geliniyor: League of Legends: Wild Rift bölgesel açık betası başlıyor.

Tüm dünyada çok sevilen League of Legends (LoL) deneyiminin yeni platformlarda da oyunculara sunulabilmesi için pek çok yenilikle, özel olarak geliştirilen League of Legends: Wild Rift, bölgesel olarak sunulacak açık betasıyla oyuncularla buluşuyor.

Riot Games tarafından geliştirilen, mobil cihazlar ve konsollar için tasarlanan Wild Rift, bölgesel açık beta süreciyle 7 Aralık itibarıyla Okyanusya, Tayvan ve Vietnam; 10 Aralık itibarıyla Türkiye, Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ve Rusya ve CIS bölgelerini kapsayacak şekilde büyüyor.

Wild Rift önümüzdeki aylarda da yeni pazarlara açılmaya hazırlanıyor. Oyun aralık ayında Türkiye’nin de içinde bulunduğu Avrupa Bölgesi, Okyanusya, Vietnam ve Tayvan’a geliyor. Wild Rift, 2021 İlkbaharın’da da Amerika Kıtası’na açılmayı planlıyor.

Oyun genel erişime açıldığında bir sorun kalmayacak fakat yinede, mevcut tuzaklara karşı uyanık olmanız gerekiyor.

Nedir bu tuzaklar?..

Lol Mobile Apk İndir, League of Legends Wild Rift Apk!

En çok yapılan aramalar bunlar, tuzaklarda bu şekilde hazırlanıyor. 1-2 tane sahte web sitesi var, telefonunuza sahte bir mobil uygulama indirtiyor ve bu arada izinler sayesinde kişisel verilerinize ulaşıyorlar. Sakın bu tuzağa düşmeyin.

Uygulamayı yüklüyorsunuz, karşınıza aktivasyon seçeneği geliyor ve bu aktivasyonu geçmeniz imkansız.

Benzer indirme tuzakları Youtube’da Lol mobil videoları altından paylaşılıyor.

Videoda uygulama çalışıyor gibi gösteriyorlar, açıklamaya da para kazandıran, reklam dolu bir bağlantı yerleştiriyorlar. Binlerce kişi bu bağlantıya tıkladığında video sahibi reklamlardan para kazanıyor ama bağlantı üstünden hiçbir şekilde uygulama indirilemiyor.

Bazı bağlantılardan sahte uygulamalar, bozuk uygulamalar iniyor. Bazı bağlantılar ise sizi Lol: Wild Rift ön kayıt sayfasına yönlendiriyor ve bu sayede onlar para kazanırken, sizde sinir sahibi oluyorsunuz.

Lol: Wild Rift Beta Test Uygulaması!

Birde bu var.. Çin kaynaklı apk indirme sitelerinin bazılarında Lol mobile’in eski apk sürümü bulunuyor.

Uygulama eski sürüm olduğundan, tabi ki o sürümler artık çalışmıyor. (Fakat yeni sürümler çalışıyor.)

Her ne kadar gerçek oyun piyasaya çıkmış olsa da, gördüğünüz gibi sahte uygulamalar ve tuzaklar hâla yerli yerinde duruyor. Bu nedenle orijinal uygulama mağazası bağlantılarından şaşmamanızda yarar var. Ki şunun şurasında 1 aycık kaldı.

Konuyla alakalı sorularınız olursa yorum olarak yazabilir ve alternatif mobil moba oyunlarına aşağıdaki yazımdan ulaşabilirsiniz.

>> Alternatif Mobil Moba Oyunları