LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Marvel'ın Süper Kahraman Moba Oyunu "MARVEL Super War" - oyun-indir

Gençler arasında popüler olan moba oyunları kategorisine yeni bir alternatif moba oyunu dahil oluyor.. Sinematik evreni ve kendine özgü süper kahramanları ile tanıdığımız MARVEL, Çinli oyun geliştiricisi NetEase tarafından geliştirilen süper kahraman moba oyununu çok yakında mobil platformlardan erişime açıyor. Mobil platformuna en yeni katılacak olan mobil moba oyununumuzun adı; MARVEL Super War.

Bildiğimiz moba oyunlarından tek farkı süper kahramanları olan mobil moba oyunu, şimdilik sadece birkaç ülkede kapalı beta oynanabiliyor fakat oyunun kısa sürede genel erişime açılması bekleniyor. Oyunun arkasında Marvel ve NetEase olduğundan oyunu size anlatmama gerek olmadığını düşünüyorum.. Birkaç resime bakmanız ve Youtube’daki tanıtım videosunu izlemeniz, nasıl bir oyun ile karşılaşacağımızı anlamanıza yeterli olacaktır.

Oyun, az önce belirttiğim gibi şuan sadece Tayland, Endonezya, Filipinler, Malezya ve Hindistan üzerinden kapalı beta olarak oynanabiliyor. Ve bu sebeple apk dosyası yükleyerek oynayamıyoruz. Ayrıca oyunun Google Play ve Apple Store bağlantılarına baktığınızda da oyunu sadece istek listenize ekleyebiliyor, bölge sınırlaması yüzünden cihazınıza yükleyemiyorsunuz.

>> Google Play’de Marvel Super War

>> Apple Store’da Marvel Super War

Yani birazcık sabretmemiz gerekiyor.

Sonrasında İron man, Hulk, Kaptan Marvel, Spider-Man, Deadpool ve X-men gibi birçok Marvel süper kahramanı ile 5v5 gerçek zamanlı arena savaşlarını tadımlama şansına kavuşacağız.

Marvel Super War, başarılı bir moba deneyimi sunar, beklenen ilgiyi toplayabilirse başta Lol, Dota2 ve Mobile Legends olmak üzere diğer rakiplerin buna nasıl tepki vereceklerini, Marvel’ın sıkı rakibi DCComics’in de buna alternatif bir oyun geliştirip geliştirmeyeceğini şimdiden çok merak ediyorum.

Mobil platform kaliteli oyunlarla büyümeye devam ediyor. Bakalım daha neler olacak?

Not: Oyun genel erişime açıldığında yazımda güncelleme yapacağım.

>> Alternatif Mobil Moba Oyunları
>> LOL Mobil Sürümü League of Legends Mobil
>> Moba Oyunu “Awakening of Heroes”

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 7 Haziran 2019 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019