Marvel’ın Süper Kahraman Moba Oyunu “MARVEL Super War”

marvel moba marvel super war - Marvel'ın Süper Kahraman Moba Oyunu "MARVEL Super War"

Gençler arasında popüler olan moba oyunları kategorisine yeni bir alternatif moba oyunu dahil oluyor.. Sinematik evreni ve kendine özgü süper kahramanları ile tanıdığımız MARVEL, Çinli oyun geliştiricisi NetEase tarafından geliştirilen süper kahraman moba oyununu çok yakında mobil platformlardan erişime açıyor. Mobil platformlara yeni katılacak olan moba oyununumuzun adı; MARVEL Super War.

Bildiğimiz moba oyunlarından tek farkı süper kahramanları olan mobil moba oyununun arkasında Marvel ve NetEase olduğundan oyunu size anlatmama gerek olmadığını düşünüyorum.. Ayrıca aşağıdaki videodan da oyunun nasıl bir şey olduğunu görebilirsiniz.

Oyun, 19 Aralık itibari ile açık beta’da. Oyunu tap.io sitesinden yada apkcombo üzerinden indirip vpn olmadan oynayabiliyorsunuz.

>> Google Play’de Marvel Super War

>> Apple Store’da Marvel Super War

Oyunun final sürümü dünya genelinde erişime açıldığında ise hemen yukarıdaki bağlantılardan indirip, sonrasında İron man, Hulk, Kaptan Marvel, Spider-Man, Deadpool ve X-men gibi birçok Marvel süper kahramanı ile 5v5 gerçek zamanlı arena savaşlarını tadımlama şansına kavuşacaksınız.

>> Alternatif Mobil Moba Oyunları
>> LOL Mobil Sürümü League of Legends Mobil
>> Moba Oyunu “Awakening of Heroes”

– Reklamlar –

adbanner