Mobil Cihazlar için Ücretsiz VPN Uygulaması “Opera VPN”

opera vpn zpstgba13fa - Mobil Cihazlar için Ücretsiz VPN Uygulaması "Opera VPN"

Malum Türkiye’de internetin olmazsa olmazlarından birisi VPN uygulamaları. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarımızda dns girerek veya ücretsiz Zenmate benzeri vpn eklentileri kurarak (Twitter, Facebook, Youtube vd.) engelleri aşabiliyoruz.

Güncelleme: 30 Nisan 2018 tarihi itibari ile Opera’nın VPN hizmeti sonlandırılıyor. Alternatif olarak Zenmate, SurfEasy veya TunnelBear kullanabilirsiniz.

Güncelleme: Opera’nın kaldırma kararı aldığı VPN hizmeti tekrar geri geliyor. Bu sefer VPN hizmeti Opera’nın mobil tarayıcısına yerleşik olarak gelecek. Yani Google Play’den harici bir uygulama olarak yüklemeyecek fakat tüm vpn işlerinizi tarayıcı üzerinden yapacaksınız.

>> Türkiye’den Erişime Kapatılan Sitelere Giriş Yolları
>> VPN Kullanırken Dikkatli Olun!

Ancak iş mobil cihazlara geldiğinde vpn uygulamalarının genelinin paragözlüğü tutuyor, sundukları 300-500 mb kullanımdan sonra bizden para talep ediyorlar, ayrıca güvenlik konusunda da insanın içi rahat etmiyor.

Neyse ki bu sorun için yeni, daha güvenilir ve sınırsız bir çözümümüz var;

>> Opera Free VPN.

1995 yılından beri hayatımızda olan Opera web tarayıcısının geliştiricileri tarafından geliştirilen ve bizlere sunulan uygulama, harika şekilde çalışıyor ve tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyor.

VPN’Lİ OPERA İNDİR

Android cihazlar için şuradan;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.touch&hl=tr

Apple cihazlar için ise şuradan;

https://itunes.apple.com/app/id1411869974

– Reklamlar –

adbanner