Mobil Dövme Deneme Uygulaması “InkHunter”

Mobil Dövme Deneme Uygulaması "InkHunter"

Bu sene kesin karar verdiniz, dövme yaptıracaksınız. Ancak nasıl bir şey yaptıracağınıza, nereye yaptıracağınıza veya dövmenin boyutuna henüz karar veremediniz.. İşinizi kolaylaştırmamı ister misiniz? Belki gerçeğiyle birebir aynı sonucu vermeyebilir fakat karar vermenizde size yardımcı olacağına eminim. Uygulamanın adı InkHunter. Uygulamayı akıllı telefon veya tablet bilgisayarınıza kurarak, istediğiniz dövmenin, kol, omuz yada her hangi bir yerinizde nasıl duracağını anında görebiliyorsunuz. 

Örneğin omzunuza gül dövmesi yaptıracaksınız, el bileğinize Atatürk imzası yaptıracaksınız yada ayak bileğinize zincir dövmesi yaptıracaksınız.. Uygulamayı açıyor, hazır dövme örneklerinden yada internette bulacağınız dövme modeli png’lerinden birini seçiyor, omzunuz yada bileğinizde nasıl görüneceğine dair canlı bir önizleme oluşturuyorsunuz.

Uygulamanın AR sanal gerçeklik desteği var ve bunun için demosunda gösterildiği gibi dövmenin önizleneceği yere bir surat çizmeniz gerekiyor. Fakat ben canlı önizleme istemiyorum diyorsanız, AR butonunu kapatarak standart dövme önizlemesine ulaşabiliyorsunuz.

Uygulamayı açın, alt paneldeki My tattoos bölümüne tıklayıp kendi png dosyanızı seçin yada yazı dövmenizi belirleyin, ardından akıllı cihazınızın kamerasından dövmenin önizlemesi nerede görünecekse oranın resmini çekin. Omuz, kol, bacak, boyun vs..

Uygulamanın kendi dövme galerisi de mevcut fakat Tattoos gallery bölümünden ulaşabileceğiniz örneklerin çoğu kilitli. Her birini açtırmak için bir kez reklam izlemeniz gerekiyor.

Sonrasında dövme önizlemenizi iki parmakla ufaltıyor, büyütüyor, kaydırıyor sonrasında sağ üstteki Save butonu ile kayıt altına alıyorsunuz.

Eğer istediğiniz sonucu elde ettiyseniz bu örnekle güvenilir bir dövmeciye giderek hemen gerçeğini uygulama aşamasına geçebilirsiniz.

Uygulamanın Android ve Apple ios uygulamalarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

>> Google Play’de InkHunter
>> Appstore’da InkHunter