Yazıya Yorum Gönder!

Sarah Shahi'den Sanal Gerçeklik Temalı Dizi

1980 ABD doğumlu dizi ve sinema oyuncusu Sarah Shahi‘nin, gerçek adıyla Aahoo Jahansouz Shahi’nin yeni dizisi Reverie, yakında NBC ekranlarında başlıyor. Dram ve gerilim türünde olacak dizinin 2018 ilkbaharında NBC ekranlarında izleyici ile buluşması planlanıyor.

Güncelleme: Dizi bu güne kadar toplamda 10 bölüm yayınlandı. Dizinin İmdb puanı 6.7. Fakat tüm bölümleri izlemiş biri olarak Sarah Shahi’yi seviyorsanız ve teknoloji odaklı diziler ilginizi çekiyorsa kesinlikle izlemenizi öneririm.

Reverie, bir sanal gerçeklik programının ardından ortaya çıkan tehlikeyi ve bu program sonrası kendini kaybetmiş insanların kurtarılmasını konu alıyor.

Sarah Shahi, eski bir rehine müzakerecisi ve insan davranışları uzmanı olan “Mara Kint” karakterini canlandırıyor. Ayrıca deneyimli oyuncu Dennis Haysbert’da “Charlie Ventana” karakteri ile kendisine eşlik ediyor.

Dizinin ilk sezonu 60’ar dakikalık 10 bölüm olarak çekilecek ve ilgiye göre ikinci sezona devam kararı alınacak.

Güncelleme: 1. sezon tamamlandı. 2. sezona dair henüz bir bilgi, haber yok.

Dizinin yaratıcı beyni Mickey Fisher. Mickey Fisher, çok çok tecrübesi olan bir isim değil ancak 2014-2017 yılları arası FX kanalında 4 sezon olarak yayınlanmış korku dizisi The Strain‘in yazarlığını üstlenmiş biri. O dizinin Imdb puanı 7.4

Diziden kısa bir parçayı hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

Sarah Shahi’yi tanımayanlar ve merak edenlere 2007-2009 yılları arası NBC kanalında yayınlanan Life dizisini, 2011-2016 yılları arası CBS kanalında yayınlanan Person of İnterest dizisini izlemelerini öneriyorum. Aslında onun kariyeri 17-18 yıl öncesine kadar gidiyor ama benim önerilerim bunlar.

Diziden; Bazen hepimiz eve dönüş yolunda yardıma ihtiyaç duyarız..

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilir yada sayfamı sık kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz!

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2019