Sarah Shahi’den Sanal Gerçeklik Temalı Dizi “Reverie”

reverie sarahshahi - Sarah Shahi'den Sanal Gerçeklik Temalı Dizi "Reverie"

1980 ABD doğumlu dizi ve sinema oyuncusu Sarah Shahi‘nin, gerçek adıyla Aahoo Jahansouz Shahi’nin yeni dizisi Reverie, yakında NBC ekranlarında başlıyor. Dram ve gerilim türünde olacak dizinin 2018 ilkbaharında NBC ekranlarında izleyici ile buluşması planlanıyor.

Güncelleme: Dizi bu güne kadar toplamda 10 bölüm yayınlandı. Dizinin İmdb puanı 6.7. Fakat tüm bölümleri izlemiş biri olarak Sarah Shahi’yi seviyorsanız ve teknoloji odaklı diziler ilginizi çekiyorsa kesinlikle izlemenizi öneririm.

Güncelleme: Reverie İkinci Sezon Ne Zaman Başlayacak? 

Konuyla alakalı kötü bir haber almış bulunmaktayım.. Severek izlediğim Reverie, NBC kanalı tarafından iptal edildi. Yani ikinci bir sezon olmayacak. Konusuyla, kadrosu ile birçok Netflix dizisini geride bırakabilecek kalitede olan bu dizinin sezon iptalinin tek bir anlamı olabilir; dizi raytinglere kurban gitti. Sonradan yeni bir duyuru yapılır mı? dizi tekrar dönüş yapar mı bilemiyorum. Fakat online stream platformlarından birisinin ilk sezonu satın alması halinde belki dizi tekrar geri dönüş yapabilir.

Reverie, bir sanal gerçeklik programının ardından ortaya çıkan tehlikeyi ve bu program sonrası kendini kaybetmiş insanların kurtarılmasını konu alıyor.

Sarah Shahi, eski bir rehine müzakerecisi ve insan davranışları uzmanı olan “Mara Kint” karakterini canlandırıyor. Ayrıca deneyimli oyuncu Dennis Haysbert’da “Charlie Ventana” karakteri ile kendisine eşlik ediyor.

Dizinin ilk sezonu 60’ar dakikalık 10 bölüm olarak çekilecek ve ilgiye göre ikinci sezona devam kararı alınacak.

Dizinin yaratıcı beyni Mickey Fisher. Mickey Fisher, çok çok tecrübesi olan bir isim değil ancak 2014-2017 yılları arası FX kanalında 4 sezon olarak yayınlanmış korku dizisi The Strain‘in yazarlığını üstlenmiş biri. O dizinin Imdb puanı 7.4

Diziden kısa bir parçayı hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

Sarah Shahi’yi tanımayanlar ve merak edenlere 2007-2009 yılları arası NBC kanalında yayınlanan Life dizisini, 2011-2016 yılları arası CBS kanalında yayınlanan Person of İnterest dizisini izlemelerini öneriyorum. Aslında onun kariyeri 17-18 yıl öncesine kadar gidiyor ama benim önerilerim bunlar.

Diziden; Bazen hepimiz eve dönüş yolunda yardıma ihtiyaç duyarız..

– Reklamlar –

adbanner