“Şirinler” Tüm Bölümleri ile Türkçe Dublajlı Olarak Netflix’de!

netflix sirinler smurfs - "Şirinler" Tüm Bölümleri ile Türkçe Dublajlı Olarak Netflix'de!

Belçikalı karikatürist Pierre Culliford tarafından yaratılan küçük mavi şirin yaratıklar 40 yaşına doğru ilerliyor ve biz eskiler gibi yeni nesilde onları izleyerek büyüyor. Bu uzun soluklu popülerlik, Şirinlerin (Gargamel hariç) masumane dünyası ve yayımlandığı zamana özgü kaliteli espiri anlayışından kaynaklanıyor. Yani şimdilerde gördüğümüz ağzı burnu kayık yaratıkların, zihin bulandıran dünyası ve kafa karıştıran espirilerini barındırmadığı için bugünlere kadar gelebiliyor. Ve Şirinler şimdi tüm bölümleri ile Netflix’den izlenebiliyor! Türkçe dublajlı ve reklamsız.

Toplamda 258 civarı bölüme sahip Şirinler, ilk 57 bölümlük 1. koleksiyon olarak Netflix’de yayımlanmış durumda ve büyük ihtimalle 5 koleksiyon tamamlanarak tüm bölümler Netflix üzerinden izlenebilir olacak. (Tabi bu koleksiyonun tamamlanma durumunun, içeriğin Netflix’de göreceği ilgiye bağlı olabileceğini unutmamak gerekiyor. Yani beklenen ilgi olmazsa belki de tüm seriyi dahil etmeyebilirler.)

Her olasılıkta şuan için Netflix üzerinden izlenebilir ilk 57 bölümümüz var. Nostaljik, eğlenceli ve kaliteli.

Bu sebepledir genci, yaşlısı herkesin Şirinleri sevdiğini bildiğimden ve nostalji yapmak, gençliğine dönmek isteyenlerin de olacağını düşünerek böyle bir duyuru yazısı yazmak istedim. Duyanlar duymayanlara söylesin.

Şirinler çizgi serisine hemen aşağıdaki Netflix bağlantısından ulaşabilirsiniz.

>> ŞİRİNLER| Netflix

Daha fazla nostaljik çizgi film için Netflix’in Çocuk bölümüne göz atabilirsiniz.

NOT: Netflix, ücretli bir çevrimiçi akış hizmetidir. Aylık 17 TL ödeyerek abone olabilir, aboneliğiniz süresince tüm Netflix içeriğini izleyebilir ve aboneliğinizi istediğiniz an sonlandırabilirsiniz.

– Reklamlar –

adbanner