Stranger Things 4. Sezon Final Bölümleri Ne Zaman Yayımlanacak?

stranger things final sezonu - Stranger Things 4. Sezon Final Bölümleri Ne Zaman Yayımlanacak?

Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar. İlk sezonu 2016 yılında Netflix üzerinden yayımlanan fantastik dizi Stranger Things, 2019 yılında üçüncü sezonu ile karşımızda. Peki final bölümleri ile 4. sezon ne zaman yayımlanacak?

Stranger Things Final Sezonu!

Netflix’in en iyi ve en iddialı dizilerinden birisi olan Stranger Things ne yazık ki 4. sezon ile final yapacak. Belki fanlardan gelen baskılar ile 5. bir sezonda olabilir ancak yapımcıların 5. sezonu yapmaya pek gönlü yok. Peki final sezonun yayım tarihi ne olacak? Muhtemel tarihler Ekim – Kasım 2020. Çünkü 4. sezon henüz senaryo aşamasında ve çekimlere başlanmasıyla en erken tarihin yaz sonu olacağı tahmin ediliyor. Tabi bir aksilik olmaz ise!

Yani henüz 3. sezonu izlemediyseniz 3. sezonu sindire sindire aceleye getirmeden izlemeli yada yeni sezon gelene kadar eski bölümleri tekrar tekrar izleyerek veya Stranger Things özel oyununu oynayarak vakit geçirmelisiniz.

>> Ücretsiz ve Türkçe! Harika Bir Stranger Things Oyunu
>> Dead by Daylight ile Stranger Things Dünyasına Yolculuk!

Dizinin 4. sezonuna ait kısa tanıtım videosunu hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Güncelleme: Daha önce Stranger Things’in 4. sezon ile final yapacağı söylenmişti fakat Eylül 2020 tarihi itibari ile gelen yeni dedikodularda dizinin 5. sezon ile devam edebileceği söyleniyor. Tabi gerçekten ne olacak? bekleyip göreceğiz.

https://www.netflix.com/title/80057281

– Reklamlar –