“Tehlikeli Karım” Dizi Müziği “My Favourite Game”

"Tehlikeli Karım" Dizi Müziği "My Favourite Game"

Dizilerin peş peşe yayından kalktığı günümüzde Show tv yeni bir dizi denemesi ile karşımıza çıkıyor. Dizinin tanıtımı epey ilgi çekici ve birazda tanıdık. Aslında tanıtımı ilk izlediğimde “yine mi araklama?” demiştim çünkü arka planda çalan şarkının video klibini iyi biliyorum.. Fakat sonra şöyle dedim; “Belki de bilerek yaptılar. Belki böyle iddialı bir yapımın altından kalkabilecekler?”

Dizi başlamadan bilemeyiz, cıvıtmadan kaç sezon sürecek? İnşallah bol aksiyonlu güzel bir dizi olur.. Biz asıl mevzuya odaklanalım.

Dizini adı “Tehlikeli Karım“. Baş rollerde; Mustafa Üstündağ, Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir, Bige Önal ve Nilay Erdönmez isimlerini görüyoruz. Yayın tarihi henüz belli değil.

Dizinin tanıtımında şöyle bir not var; 

“Dizi evli bir çiftin aşk ile başlayan ilişkilerinin gün geçtikçe hayatın da yüklediği telaşla değişimini ele alıyor. Bu değişim sonucunda bir kadının, bir erkeğin ve çevrelerindeki insanların şaşırtıcı bir şekilde nelere sebep olabileceğini suç, aşk ve kara mizah üçgeninde anlatacak olan Tehlikeli Karım izleyicisini her bölüm şaşırtmaya hazırlanıyor.”

Bence çok iddialı. Dizinin tanıtım da aynen öyle. Muhtemelen dizinin ilk bölümünden bir sahne ve arkaplan da çalan şarkıyı da bir kez kullanacaklar. Fakat merak değil mi? Acaba adı ne?

Parçanın adı My Favourite Game.

1992 yılında kurulan Cardigans grubunun 1998 yılında yayınlanan parçası.

Klip biraz şiddet ve kan içermektedir!

Video klibi izlediğinizde, yeni dizinin fragmanı ile benzerliklerini fark etmemeniz imkansız. Böyle güzel bir tanıtım ile başlangıç yapmak büyük risk. Geçelim bonus parçaya..

Bu da benden olsun..

Yukarıdaki parça dizide kullanılmış ancak tanıtımı ilk izlediğimde aklıma başka bir parçanın video klibi geldi.. 2002 yılında yayınlanan Josh Abrahams imzalı Addictad To Base.. Bu parçada çok güzeldir ve video klibi yine yeni dizi “Tehlikeli Karım” ile benzerlikler taşıyor.

Beklentiler bu kadar yükselmişken bakalım Show tv nasıl bir senaryo ile çıkacak karşımıza?.