Gizli Ajan Aksiyon Oyunu “Perfect Dark”

Casusların, teknolojinin ve sırların yakın gelecekteki dünyasında geçen bir gizli ajan aksiyon oyunu.

Dünya, tüm ekosistemleri çöküşün eşiğine getiren bir dizi felaketle sarsıldı. Joanna Dark karakterine bürünün ve milyonlarca insanın hayatını tehdit eden teknolojik buluşların ardındaki gizemleri ortaya çıkarmak için dünyanın en çok aranan suçlusu Daniel Carrington’un peşine düşün.

Perfect Dark, en geniş düzeyde, bir dizi görev içeren, ancak bu görevleri nasıl tamamlayacağınıza ilişkin seçenekler sunan tek oyunculu bir deneyim olacak. Fragmana baktığımızda, geçiş ve cihazların bunun büyük bir parçası olduğu açık; hem hareket hem de savaş için yeni parkur yeteneklerinin kullanıldığını görüyoruz.

Fragmandaki Joanna’nın Misyonu Nedir?

Joanna, Daniel Carrington’u bulup tutuklamak için Kahire’ye gönderiliyor ve onun Garden City adlı bir bölgeye (ve gerçek hayatta da Kahire’nin bir bölgesine) girdiğini görüyoruz. Perfect Dark’ta burası şehrin daha varlıklı ve kozmopolit bir bölgesi ve Core Mantis burayı yeni eko-teknolojik süreçlerle canlandırılmak üzere seçti.

Joanna’nın, Joanna’nın AR sistemine sızan ve Kahire’deki daha büyük gizemlerle ilgili daha fazla bilgi ve daha fazla soruyu açığa çıkarmaya başlayan Carrington tarafından kullanılan bir saklanma yeri bulduğunu görüyoruz. Joanna’nın kime güvenilebileceğini ve kimin kendi hedeflerine karşı çalıştığını öğrenmesi gerekecek ve Carrington’un rolü de bunun önemli bir parçası olacak.

Oyunun satışa çıkacağı tarih henüz açıklanmadı.

Haydi Paylaş!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir