Yazıya Yorum Gönder!

Teneke Trampet grubunun “Olmaz” isimli albümündeki parçalardan birisi ve daha önce birkaç çalışmasını paylaştığım arkadaşım İrem Erzü’nün de yepyeni düet çalışması olan “Zamanda” için, Murat Özfilizler yönetmenliğinde bir klip çekildi. Olmaz albümü 17 Şubat 2017 tarihinde İtunes’da satışa sunulmuştu. Ayrıca Aşk Abaküsü isimli parçanın klibi de yanılmıyorsam (2015 yılı) sevgililer gününde yayınlanmıştı. Şimdi grubun yepyeni bir videosu daha var. 

Olmaz albümünde 7 parça bulunuyor. Bu 7 parçadan iki tanesi düet. Parçaları İtunes üzerinden tek tek 89 kuruşa, toplu olarak 6.23 tl’ye satın alabiliyorsunuz.

Albümün tarzını sorarsanız Soft Rock. Çok fazla rock dinlediğim söylenemez ama sesini Şebnem Ferah’a benzettiğim arkadaşım ne söylese dinlerim. (Birde Şebnem Ferah, Hayko Cepkin ne söylese dinlerim)

Belki sizinde tarzınıza uyar ve seversiniz diyerek Olmaz isimli parçanın klibini aşağıda paylaşıyorum.  Bu vesile ile hem siz yeni sesler tanımış olacaksınız, hemde profesyonel müzik hayatında yer edinmeye çalışan arkadaşlarımıza destek vermiş olacağız.

Teneke Trampet grubu hakkında bilgi edinmek isterseniz Facebook, Twitter sayfalarına bakabilir veya Youtube’da “Teneke Trampet” araması yapabilirsiniz.

Grup, 1997 yılında kuruldu ve ilk albümlerini 2012 yılında yayınladılar. Olmaz albümü ise grubun 2. albümü.

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilir yada sayfamı sık kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz!

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2019