The 100, 7. Sezon Ne Zaman Başlıyor? 7. Sezon Final Mi Olacak?

the100 sezon7 - The 100, 7. Sezon Ne Zaman Başlıyor? 7. Sezon Final Mi Olacak?

The 100, kitap serisini beğenerek (ve her kitabı heyecanla hemencecik 1 günde) bitirdiğim harika bir dizi! 1984 Amerika doğumlu Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden televizyona uyarlanan dizi, kitaptan biraz farklı olarak gelişse de her ikisi de gözden kaçmaması gereken dört dörtlük eserler.. Dizi (ve tabi kitap), kıyamet sonrası dünyayı, dünyaya gönderilen suçlu 100 gencin dünyaya ilk ayak basmasını ve sonrasında gelişen olayları konu alıyor. Ve muhtemelen bunu çoğunuz biliyor olmalısınız! Peki dizinin 7. sezonunun ne zaman başlayacağını!?

>> The 100 Oyuncuları Eliza Taylor ve Bob Morley Evlendi!

The 100, 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Konuyu uzatmadan hemen merak edilen soruyu cevaplıyorum; The 100 7. sezon büyük ihtimalle Mayıs 2020 tarihinde başlayacak! Ve ne yazık ki 7. sezon, dizinin final sezonu olacak. Yani 8. bir sezon olmayacak.

Güncelleme: Dizinin son sezonu şuan 8. bölüm ile yayında.

Bu bilgi dizinin yapımcısı Jason Rothenberg tarafından paylaşıldı. Diziyi cıvıtmadan, güzel bir şekilde bitirmek istediklerini dile getiren Jason Rothenberg, bunun doğru bir karar olduğunu düşünüyor ve sanırım fanların baskıları olsa dahi 8. sezonu yapmayacaklar gibi görünüyor.

Şuan 6. sezonu yayımlanan ve final sonuna yaklaşan diziyi, ne yazık ki Netflix üzerinden izleyemiyoruz. Çünkü Digitürk’den kaynaklı sebeplerle dizinin 5. ve 6. sezonuna Netflix üzerinden erişemiyor, Netflix’de sadece ilk 4 sezonu izleyebiliyoruz.

Bu nedenle dizinin 5, 6 ve muhtemelen 7. sezonunu korsan dizi sitelerinden izlememiz gerekiyor. Tabi sonradan Netflix’e eklenmezler ise.

Macera 1 sezon daha devam ediyor ve bakalım bizi 7. sezonda neler bekliyor?

Konuyla alakalı yeni bir tarih duyurusu yada haber paylaşıldığında yazımda güncelleme yapacağım.

– Reklamlar –

adbanner