The 100 Oyuncuları Eliza Taylor (Clarke) ve Bob Morley (Bellamy) Evlendi!

the100 evlendirler mi - The 100 Oyuncuları Eliza Taylor (Clarke) ve Bob Morley (Bellamy) Evlendi!

Benimde birçok fanı gibi uzun zamandır severek takip ettiğim The 100 dizisinin başrol oyuncularından Clarke karakterini canlandıran Eliza Taylor ve Bellamy karakterini canlandıran Bob Morley, sürpriz bir şekilde evlendiklerini duyurdular! Duyuruyu resmi Twitter hesaplarından atılan tweetlerle yapan oyuncular, çok mutlu olduklarını hayranlarıyla paylaştılar.

Dizide zaten birbirlerine çok yakıştıklarını düşündüğüm iki oyuncunun gerçek hayatta evlenmiş olması beni de gerçekten çok mutlu etti. Tıpkı That’s 70 Show dizisinde tanışıp, yıllar sonra evlenen Ashton Kutcher ve Mila Kunis gibi! Onlarda 1998 – 2006 yılları arası aynı dizide rol almış, hatta bir ara iki sevgiliyi canlandırmış ve dizinin bitmesinden 9 sene sonra hayatlarını birleştirmişlerdi.

Eliza Taylor ve Bob Morley’in evlilik duyurularına dair tweetlerini aşağıdaki bağlantılarda görebilirsiniz.

The 100 Dizisi Hakkında!

The 100, Amerikalı yazar Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden televizyona uyarlanan ve 6 sezondur the Cw kanalında yayınlanan bir kıyamet sonrası dizisidir. Bir nükleer savaş sonrası tüm medeniyet yok olmuştur. Hayatta kalan ve uzayda yaşamaya mahkum olan insanlar Dünya’nın yeniden yaşanabilir bir yer olup olmadığını keşfetmek için yüz genci gezegene gönderir. Ancak hesaba katmadıkları çok şey vardır..

Dizide Eliza Taylor Morley; Clarke Griffin isimli karakteri, Bobby Morley ise; Bellamy Blake karakterini canlandırmaktadır.

Her ikisi de Avustralya doğumlu olan oyunculardan Eliza Taylor Morley; 1989, Bobby Morley ise; 1984 doğumludur.

Dizinin ilk 4 sezonunu Netflix üzerinden, 4, 5 ve 6. sezonları da Digitürk BeinConnect üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıca dizinin uyarlandığı kitap serisini de seçkin kitapçılardan temin edebilirsiniz. Serinin kitapları sırasıyla; The 100 (2013), The 100 21. Gün (2014), The 100 Eve Dönüş (2015), The 100 İsyan (2016)

Dizinin ilk sezon fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

– Reklamlar –

adbanner