LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Tivibu Alternatifi Vodafone TV, 30 Nisan'a Kadar İzlemesi Bedava! - sinema

Türkiye’nin en aktif, en duyarlı ve en abone dostu gsm operatörü Vodafone’dan korona virüs yasaklarında evine kapananlar için harika bir haber; Vodafone tv, 30 Nisan 2020 tarihine kadar ücretsiz!

FATURALI HAT KULLANAN ABONELERE ÖZEL!

Evet, Vodafone TV Nisan sonuna kadar ücretsiz fakat bu sadece faturalı hat aboneleri için geçerli.

Vodafone TV, normal şartlarda ücretli. Full paket için aylık 9.90 TL ödüyorsunuz ve 80 civarı tv kanalını, binlerce hazır içeriği ek ücret ödemeden izleyebiliyorsunuz.

Fakat kısa süreli kampanya ile Vodafone TV, faturalı hat abonelerine özel ücretsiz.

Neden faturasız hat kullananlar yararlanamıyor bilemiyorum fakat müşteri hizmetlerinden yapılan açıklama böyle.

Vodafone tv, içerik olarak Tivibu’ya kafa tutabilecek seviyede. Ve artık Fox Life, Fox Crime, Fx ve Nat Geo belgesel kanalları da Vodafone TV’de!

Tivibu Alternatifi Vodafone TV, 30 Nisan'a Kadar İzlemesi Bedava! - sinema
Tivibu Alternatifi Vodafone TV, 30 Nisan'a Kadar İzlemesi Bedava! - sinema

Daha önce Vodafone tv’yi denemediyseniz şimdi bu fırsatı değerlendirebilir, hali hazırda eve hapsolmuş iken Vodafone TV’nin arşivini sömürebilirsiniz.

30 Nisan’a kadar ücretsiz Vodafone TV fırsatından yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gereken şey şu; Vodafone Yanımda uygulamasını yükleyip Ek Paket Al sayfasına gitmek ve orada Dijital Servisler sayfası altındaki Ücretsiz Vodafone TV Full Paketi hesabınıza tanımlamak.

Tivibu Alternatifi Vodafone TV, 30 Nisan'a Kadar İzlemesi Bedava! - sinema

Sonrasında Vodafone TV uygulamasını telefonunuza yükleyip yada doğrudan tv.vodafone.com.tr adresine gidip, hesabınıza giriş yaparak ücretsiz hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

NOT: Bu hizmeti sadece Vodafone aboneleri kullanabilmekte ve ücretsiz kullanım hakkıda sadece faturalı abonelere tanımlanmakta. Eğer Yanımda uygulaması altında Vodafone TV Full Paket seçeneğini ücretsiz görüntüleyemiyorsanız sorularınızı Vodafone Destek ekibine iletebilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulaması ve Vodafone TV uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

>> Vodafone Yanımda Google Play
>> Vodafone Yanımda Apple Store
>> Vodafone TV Google Play
>> Vodafone TV Apple Store

NOT: Vodafone TV full pakete ücret ödediyseniz mobil veri paketinizden harcama olmaz, fakat 30 Nisan’a kadar ki ücretsiz fırsatından yararlanırsanız kullanımlarınız mobil veri paketinizden yiyebilir.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 26 Mart 2020 tarihinde yayımlanmıştır.


    emre 09 Nisan 2020, 09:27

    nerhaba, Vodafone Tv yi smart Tv ye yüklemeye çalıştım. Ama LG de bu olmuyor mu ? Hem App bölümünde bulamadım hem de nasıl yüklenir kaynak yok. sizin bir bilginiz var mı ?

    Lordiz 09 Nisan 2020, 10:23

    @emre; Merhaba. Benim bildiğim Vodafone tv’nin tv’lere özel uygulaması yok ancak akıllı televizyonunuzun işletim sistemi Android tabanlıysa ve Google Play erişimi varsa Vodafone tv Android uygulamasını televizyonunuza yükleyip, kullanabiliyorsunuz.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019