Belgesel ve Dizi Kanallarından Sonra Sinema TV’ler Vodafone TV’de

vodafone - Belgesel ve Dizi Kanallarından Sonra Sinema TV'ler Vodafone TV'de

Kısa süre önce Foxlife, FX, Fox Crime dizi kanalları ve National Geographic, National Geographic Wild belgesel kanallarını bünyesine katan Vodafone TV, şimdide sinemasever kullanıcıları için yepyeni içerikler sunmaya devam ediyor. Aksiyondan komediye 6 farklı kanalın yer aldığı Sinema TV kanalları ve bin 500’ün üzerinde SinemaHemen seç-izle film seçeneği Vodafone TV izleyicileriyle buluşuyor.

>> Vodafone TV Abonelik İptal! Nasıl Yapılır?

6 Sinema Kanalı, 1500 Seç-İzle İçeriği

Temmuz itibarıyla SinemaTV kanallarını ve SinemaHemen seç-izle filmlerini portföyüne katan Vodafone TV, kullanıcıları için SinemaTV, Sinema Aile, Sinema Aksiyon, Sinema 1001, Sinema Komedi ve Sinema Yerli’den oluşan 6 farklı kanal sunuyor. Ayrıca, bin 500’ün üzerinde SinemaHemen seç-izle film seçeneği de Vodafone TV izleyicileriyle buluşuyor.

https://tv.vodafone.com.tr/

Vodafone TV uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

>> Vodafone TV Google Play
>> Vodafone TV Apple Store

Fox Life, Fox Crime, Fx ve Nat Geo belgesel kanalları Vodafone TV’de!

Vodafone tv, içerik olarak Tivibu’ya kafa tutabilecek seviyede. Ve artık Fox Life, Fox Crime, Fx ve Nat Geo belgesel kanalları da Vodafone TV’de!

fox fx dizi kanallari - Belgesel ve Dizi Kanallarından Sonra Sinema TV'ler Vodafone TV'de
belgesel kanallari - Belgesel ve Dizi Kanallarından Sonra Sinema TV'ler Vodafone TV'de

>> Fox Life TV’ye Ne Oldu? Fox Life TV Kapandı Mı?

Vodafone TV Kanal Listesi:

Sinema tv, Sinema 2 tv, Sinema Aile, Sinema Aile 2, Sinema Aksiyon, Sinema Aksiyon 2, Sinema Yerli, Sinema Yerli 2, Sinema Komedi, Sinema Komedi 2, Sinema 1001, Sinema 1002, Foxlife, FX, Fox Crime, Sport tv, Sport2 tv, National Geographic, National Geographic Wild, Viasat History, Viasat Explore, Filmbox HD, Filmbox Arthouse, Fight Network, Fightbox HD, Fastbox & Fun HD, 360 TuneBox, Yaban tv, Docubox HD, GameToon HD, FashionBox HD, Fashion One, FTV Global, FTV Paris, The Pet Collectiv, Duck tv ve ulusal kanallar..

– Reklamlar –