Vodafone’un Canlı TV İzleme Servisi Vodafone TV Kapanıyor!

Vodafone'un Canlı TV İzleme Servisi Vodafone TV Kapanıyor!

Uzun bir süredir var olan fakat son 2-3 senedir kendini göstermeyi başaran, kısa süre öncede Foxlife, FX, Fox Crime dizi kanallarını, Sinema tv film kanallarını ve National Geographic, National Geographic Wild belgesel kanallarını bünyesine katan Vodafone TV, 31 Mayıs 2022 tarihi itibari ile tarih oluyor! Konuyla alakalı henüz resmi bir açıklama yapılmış olmasa da, bazı Vodafone tv abonelerine gönderilen sms’ler ile Vodafone tv hizmetinin yakın zamanda tamamen kapatılacağı ilan edilmiş bulunuyor.

Vodafone tarafından mevcut abonelere gönderilen sms’de Vodafone tv’nin kapatılacağına dair şu duyuru yapılıyor;

“Değerli müşterimiz, 31 mayıs itibarıyla vodafone tv hizmetimiz sonlanıyor. Ancak sizleri de unutmadık ve size çok özel bir teklif hazırladık. Ayda 29,90 tl yerine sadece 25,90 tl’ye BluTV’nin binlerce film, dizi, canlı TV ve özel yapımlarını izleyebilirsiniz. BLUTVAY yazıp 5678’e ücretsiz göndererek Vodafone mobil ödeme ile üyeliğinizi kolayca başlatabilirsiniz. Mevcut Vodafone TV paketiniz otomatik olarak iptal edilecektir.”

Yazının başında dediğim gibi, henüz resmi kaynaklar bunu doğrulamış olmasa da, son dönemde platforma yeni eklenmiş kaliteli kanalların sözleşmelerinin yenilenmeyerek platformdan çıkarılmış olmaları, Vodafone TV’nin gerçekten kapatılabileceğini düşündürüyor.

Vodafone TV web sitesi ve mobil uygulamaları halen yerli yerinde duruyor ve canlı yayınlar, seç izle içerikler mevcut abonelikler ile izlenebiliyor. Ancak platformun gerçekten kapatılması durumunda 1 Haziran 2022 tarihi itibari ile servise ait tüm içeriklere erişimin kesileceği, Vodafone tv’nin tarih olacağı bir gerçek.

Böyle bir durumda ise mevcut eski Vodafone TV kullanıcılarının önünde şu seçenekler kalıyor;

Bakalım 31 Mayıs sonrasında neler olacak?

Konuyla alakalı bir gelişme olduğunda yazımda güncelleme yapacağım!

https://tv.vodafone.com.tr/

>> Vodafone TV Google Play
>> Vodafone TV Apple Store