LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Türk Telekom Akıllı Çubuk Nedir? Nasıl Kullanılır? - kota-sorgula

Türk Telekom Akıllı Çubuk ile kotanızı takip etmek çok kolay! Türk Telekom Akıllı Çubuk, Türk Telekom internet müşterilerinin kota takibi ve faturalarına hızlı ve kolay şekilde ulaşmasını sağlayan ücretsiz bir ürün. Türk Telekom Akıllı Çubuk üzerinden aşağıdaki bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

– Aylık güncel kota kullanım bilgisi (download ve upload),

– Geçmiş 2 aya ait kota kullanım bilgisi (download ve upload),

– Son 3 döneme ait fatura bilgisi,

– Türk Telekom Vitamin, Türk Telekom Güvenlik, NETDİSK, ProG, Türk Telekom WiFi ve daha bir çok ürün ve servise ait web sayfalarına hızlı erişim.

Kota Bilgileri başlığı altında, mevcut ay ve geçmiş iki aya ait toplam internet kullanımı ile kullanılan internet paketiyle ilgili bilgilere ulaşılıyor. Türk Telekom Tek şifre ile girilen Fatura Bilgileri başlığında, mevcut ve geçmiş faturalar görüntüleniyor.

Servisler başlığından; Playstore, Türk Telekom Müzik, Güvenlik gibi Türk Telekom’un birçok servisine ulaşılırken, Ayarlar’dan ise kullanıcı hizmet numarası ve kullanılan internet paketiyle ilgili bilgilere ulaşılıyor. Ayarlar menüsünden ayrıca, uygulamanın bilgisayarın açılışıyla birlikte otomatik olarak başlatılıp başlatılmaması tercihi de yapılabiliyor.

Kullanıcıların bilgisayarlarına kurabildikleri bir Windows uygulaması olan Akıllı Çubuğu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

>> Türk Telekom Akıllı Çubuk İndir

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 27 Mayıs 2013 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019