Türk Telekom ‘Hediye İnternet’ Servisi Yenilendi

teknoloji bilgisayar - Türk Telekom ‘Hediye İnternet’ Servisi Yenilendi

Türk Telekom, müşterilerinin hayatına değer katan ‘Hediye İnternet’ servisini yeniledi. Türkiye’de sadece Türk Telekom tarafından sunulan Hediye İnternet Servisi ile müşteriler, diledikleri kişiye mobil internet paketi hediye edebilirken, karşı taraftan da aynı şekilde internet paketi talebinde bulunabiliyor. ‘Hediye İnternet’ servisiyle Türk Telekom müşterileri birbirlerine 100 MB, 250 MB, 1GB ve 4GB’lık paketlerden birini satın alarak gönderebiliyor.

Türk Telekom müşterileri, “ISTE” yazıp boşluk bıraktıktan sonra hediye internet talep ettiği numarayı ve istediği internet veri miktarını* da yazarak (Örn: ISTE 5551234567 1GB) 9433’e gönderiyor. Hediye internet göndermek isteyen abone ise “HEDIYE” yazarak, internet paketi göndermek istediği numara ve internet veri miktarını (Örn: HEDIYE 5551234567 1GB) 9433’e göndererek internet paketi hediye edebiliyor. Kampanyadan tüm Türk Telekom faturalı ve faturasız aboneleri faydalanabiliyor.

İnternet paketi gönderim ücretleri ise 1 TL servis ücretine ek olarak 100 MB için 5 TL, 250 MB için 9 TL, 1 GB için 15 TL ve 4 GB için 35 TL. Gönderim ücretleri, işlem başarılı olarak gerçekleştikten sonra hediye internet talebini karşılayan veya hediye etmek isteyen aboneye yansıtılıyor.

Hediye İnternet Servisi’nin detayları için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/serv...

*Ay içinde maksimum alınabilecek ve gönderilebilecek paket miktarı toplam 4 GB’dır.

– Reklamlar –

adbanner