Türk Yapımı Cyberpunk Aksiyon – Platform Oyunu “Anomaly Agent”

2012 senesinden beri özellikle oyun ve teknoloji alanında çalışmaları ile tanıdığımız içerik üreticisi ve son zamanların popüler Youtube yayıncısı Enis Kirazoğlu, oyun oynamanın ve tanıtmanın bir adım ötesine geçerek oyunun mutfağına giriş yaptı.. Oyun tasarım ve geliştiricisi kardeşi Furkan Kirazoğlu ile birlikte Phew Phew Games isimli bir oyun şirketi kuran Enis Kirazoğlu, üstünde 2 yıldır çalıştıkları Cyberpunk temalı aksiyon platform oyunu Anomaly Agent’in, 2023 senesi içinde Steam üzerinden satışa sunulacağını duyurdu.

Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmış değil, ayrıca satış fiyatını da bilmiyoruz fakat şimdiye kadar 100 bin’den fazla kişi oyunu istek listesine eklemiş durumda. Bunların kaç tanesi oyunu satın alacak? oyun satışa çıktığında göreceğiz..

Eğer oyunun Türkiye satış fiyatı 100 TL’nin altında olur ve oynanış açısından Enis Kirazoğlu’nun eleştirdiği birçok oyundan daha iyi bir deneyim sunarsa, eminim Katana Zero alan, almayan, alamayan, Cyberpunk temalı oyunları, platform oyunlarını, piksel grafikli oyunları sevenler ve Türkçe dil desteği sunan oyunlara ilgi duyanlar tarafından büyük ilgi göreceği kesin.

Ayrıca oyun gerçekten emek verilmiş, uğraşılmış gibi duruyor. Oynanış tarafında Cyberpunk 2077 ve Battlefield 2042 gibi bir facia yaşanmazsa, arkasına alacağı rüzgarla uçması sürpriz olmaz.

Tamam biz ondan bir GTA5 bekliyorduk, o bununla geldi. Ama bizim desteklerimizle bir sonraki oyunları GTA5’den daha da iyi olabilir! Kim bilir?

Anomaly Agent hakkında detaylara aşağıdaki Steam bağlantısından ulaşabilir, ayrıca henüz yapmadıysanız oyunu istek listenize ekleyebilirsiniz.

>> Steam’de Anomaly Agent 

Oyun satışa sunulduğunda yazımda güncelleme yapacağım!

İlk oyunlarında Enis & Furkan kardeşlere başarılar dilerim. İnşallah yeni bir Crytek doğuyordur!

Exit mobile version