Ücretsiz Kargo, Prime Video ve Özel İndirimler.. Amazon Prime Türkiye’de

amazon.com alisveris - Ücretsiz Kargo, Prime Video ve Özel İndirimler.. Amazon Prime Türkiye'de

19 ülkede 150 milyon aboneye ulaşan alışveriş ve eğlence ayrıcalıklarını tek çatı altında buluşturan üyelik servisi Amazon Prime şimdi Türkiye’de.

Amazon.com.tr müşterileri Prime hizmetine 30 günlük ücretsiz deneme süresinin ardından aylık 7,90 TL’ye abone olabilecek.

Amazon Prime, İstanbul, Bursa ve Kocaeli’de 50 TL ve üzeri alışverişlerde aynı gün, seçili şehirlerde ise ertesi gün teslimat hizmeti sunuyor.

Ayrıca, Prime üyelerine özel fırsatlar, Prime Video ve Prime Gaming aboneliklerinin yanı sıra Prime Day indirimlerini ve çok daha fazlasını müşterileriyle buluşturuyor.

Kitaptan elektroniğe, kozmetik ve kişisel bakımdan oyuncağa binlerce üründe bedava ve hızlı kargo hizmetiyle birlikte Prime üyeleri, Amazon Originals dizilerine ve geniş film yelpazesine de ek bir ücret ödemeden ulaşabiliyor.

Amazon Prime üyeliğinin Amazon.com.tr müşterilerine sağladığı fırsatlar:

– Bedava ve Hızlı Kargo: Elektronikten Bilgisayara, Kitaptan Moda, Ev ve Mutfak ürünlerine kadar binlerce geçerli üründe bedava ve hızlı kargo.

– Prime Video: Tom Clancy’s Jack Ryan, Good Omens, Modern Love ve The Marvelous Mrs. Maisel’i de içeren Amazon Original TV dizilerinin yanı sıra..

All or Nothing: Manchester City, Steven Gerrard’s Make Us Dream ve El Corazón de Sergio Ramos gibi spor belgesellerine ve The Upside, The Aeronauts gibi Amazon Original filmlerinin de bulunduğu geniş film ve dizi yelpazesine Türkçe altyazı seçeneğiyle erişim.

– Prime Gaming: League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile gibi oyunlar ve oyun içi içeriklere erişme avantajınının yanı sıra her ay ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv kanalı aboneliği.

– Özel Fırsatlar: Popüler markaların ürünlerinde özel indirimlere erişim.

– Prime Day: Prime üyelerine özel yılın en büyük indirim günleri Prime Day’e, özel indirim ve fırsatlara erişim.

30 günlük ücretsiz deneme süresinin ardından, www.amazon.com.tr/prime adresinden Amazon Prime’a aylık 7,90 TL karşılığında abone olunabiliyor.

>> Otomatik Yenilenen Amazon Prime Aboneliğini İptal Etme!
>> Amazon.com.tr’den Alışveriş Yapmak! Amazon Güvenilir Mi?
>> Amazon Prime Video: Türkçe Dublaj ve Altyazılı Dizi-Film Arşivi!

– Reklamlar –

adbanner