Ücretsiz Zaman Programlı Aksiyon Yazılımı “Moo0 Simple Timer”

zaman ayarli yazilim2 - Ücretsiz Zaman Programlı Aksiyon Yazılımı "Moo0 Simple Timer"

Bundan tam 10 sene önce benzer bir ücretsiz yazılım paylaşmıştım, rastlantıya bakın tam 10 sene sonra bir başkasını paylaşıyorum. Bu yazılımın diğerinden farkı ise daha fazla aksiyonu programlamamıza izin veriyor olması. Çünkü diğer yazılım sadece bilgisayarı kapatmak üzerine programlanabiliyorken, bu yazılım 5 farklı aksiyon seçeneği sunuyor. 

* Mesela 5-10-20 dakika sonra yada 24 saat sonra seçtiğiniz sesin çalınmasını sağlayabiliyorsunuz. Hemde tekrar seçeneği ile.

* Mesela 5-10-20 dakika sonra veya 24 saat sonra seçtiğiniz resim dosyasının, video dosyasının otomatik olarak açılmasını sağlayabiliyorsunuz. Örneğin Pot Player ile otomatik oynatılmaya başlayan bir mp3 veya video.. Yada playlist.

Not: Pot Player ile bir m3u8 çalma listesi oluşturup Moo0 üzerinden bu dosyayı seçerseniz yazılımın geri sayımı bittiği gibi listeniz Pot Player ile çalınmaya başlar.

* Mesela 5-10-20 dakika sonra seçtiğiniz programın otomatik olarak açılmasını sağlayabiliyorsunuz. Örneğin uTorrent ile otomatik devam eden indirme işlemi..

* Mesela 20-30 dakika sonra yazdığınız web sayfasının otomatik olarak açılmasını sağlayabiliyorsunuz. Örneğin tam saat 22:55’de başlayacak olan diziniz için otomatik olarak açılan Sony Channel canlı yayın sayfası..

* Ve tabi ki 20-30 dakika sonra yada belirlediğiniz süre sonunda bilgisayarın kapanması.

Bunlardan hangisi işinize geliyorsa o ufacık yazılımda tanımlıyor ve zaman takibini ona bırakıyorsunuz.

Eğer ilginizi çektiyse Moo0 Simple Timer yazılımını hemen aşağıdan indirip, bilgisayarınıza kurup, kullanmaya başlayabilirsiniz.

>> Moo0 Simple Timer İndir (Alternatif Link)

Not: Yazılımı kurarken ilk ekranda karşınıza gelen Additional Free Tools seçeğinin tikini kaldırırsanız sadece gereken yazılımı kurmuş olursunuz. Bu tiki kaldırmazsanız bilgisayarınıza ekstradan tanıtım amaçlı yazılımlarda kurulur.

Ayrıca yazılımın en güzel yanı Türkçe dil desteği sunuyor olması.. Yazılımın ana ekranında boş bir yere sağ tıklarsanız birçok detaylı seçeneğe ulaşabilir, yazılım ile birlikte gelen 80 civarı ücretsiz temadan istediğinizi yazılım arayüzüne uygulayabilirsiniz. Simple Timer tema seçenekleri için bu bağlantıya göz atabilirsiniz.

zaman ayarli yazilim1 - Ücretsiz Zaman Programlı Aksiyon Yazılımı "Moo0 Simple Timer"

Yazılım ile bağlantılı sorularınız olursa yazı altından yorum olarak yazabilirsiniz.

– Reklamlar –

adbanner