LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Vestel Venüs Bildirim ve Zil Sesleri - cep-telefonu-teknoloji-haber

Vestel’in ürettiği ürünleri pek beğenmem, iyi tecrübelerim olmadı. Bu sebeple bir gün Vestel Venüs marka akıllı telefon için geliştirilen bildirim ve zil seslerini aramam gerekeceği de aklıma gelmezdi. O gün geldi, çattı ve uzun süre aradıktan sonra aradığım zil ve bildirim seslerine ulaşabildim. Hepsi harika değil fakat arada Türkiye’ye özel üretilen sesler var ki, bunlar için indirilebilir ve aranızda bir çoğunuzun da bu sesleri seveceğine eminim. 

Neler var, neler var? 

Türkiye’ye özel üretilen; acapellaV, bahçelerde zerdali, buğday başak, buram buram, çayda çıra, çay kaşığı bildirim sesi, çökertme, derule, kapadokya, misket, silifkenin yoğurdu, üsküdar, bunlardan bazıları. Daha fazlası için aşağıdaki bağlantıdan zip’lenmiş mp3 paketini indirmeniz gerekiyor. Ama beklentinizde çok yüksek olmasın, yukarıda saydıklarımın gerisi diğer bildiğimiz melodi ve zil seslerinden çok farklı değiller. Keşke İzmir marşı, 10. yıl marşı vb. daha fazla çeşit olsaydı..

>> ZİL SESLERİNİ İNDİR

Telefon modeline göre değişiklik göstermekle birlikte, Samsung modellerinde zil ve bildirim seslerini Ringtones veya Notifications klasörüne kopyalamanız gerekebiliyor. Aksi halde yüklenen sesler zil ve bildirim sesleri listesinde görüntülenmiyor.

Ayrıca aşağıdaki linkten de 40 farklı telefon melodisini indirebilirsiniz.

>> 40 Farklı Melodi

Sorularınız olursa, indirme bağlantısında sorun olursa yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 3 Şubat 2017 tarihinde yayımlanmıştır.


  Fatma 06 Kasım 2018, 00:52

  Ben yanlışlıkla zil sesi ayarı yaparken kendi zil sesi seçenekleri değil dahili depolama seçtim. Telefonun zil seslerinden yapmak istiyordum yapamıyorum eski haline getirmek istiyorum

  Lordiz 06 Kasım 2018, 15:17

  @Fatma; Merhaba. Zil sesleri zaten dahili depolama altında ringtones gibi bir klasörde yada Zil sesleri isimli bir klasörde olması gerekiyor. Tekrar seçim yapabiliyorsanız zil seslerinin konumunu gösterin, tekrar eskisi gibi zil sesi seçmeye devam edin. Yada yazımda paylaştığım zil seslerini indirip telefonunuzda bir klasöre kopyalayın ve Zil sesi ayarlarından bu klasöre gidin.

  Kaan 17 Aralık 2018, 21:27

  Merhaba Vestel Venüs The Future adlı müziği bulabilirmisiniz bu olanların içinde görünmüyor “The Future” melodisini eklerseniz bilgilendirirseniz çok sevinirim.

  Lordiz 17 Aralık 2018, 21:41

  @Kaan; Merhaba. Şuan elimde o isimde zil sesi yok. Zedge.net üzerinden arama yaptınız mı? Belki oraya yüklenmiş olabilir. Eğer bende bulabilirsem yazıma eklerim tabi ki.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019