Vestel Venüs Bildirim ve Zil Sesleri

vestel venus zil sesleri zpsllpzylse - Vestel Venüs Bildirim ve Zil Sesleri

Vestel’in ürettiği ürünleri pek beğenmem, iyi tecrübelerim olmadı. Bu sebeple bir gün Vestel Venüs marka akıllı telefon için geliştirilen bildirim ve zil seslerini aramam gerekeceği de aklıma gelmezdi. O gün geldi, çattı ve uzun süre aradıktan sonra aradığım zil ve bildirim seslerine ulaşabildim. Hepsi harika değil fakat arada Türkiye’ye özel üretilen sesler var ki, bunlar için indirilebilir ve aranızda bir çoğunuzun da bu sesleri seveceğine eminim. 

Neler var, neler var? 

Türkiye’ye özel üretilen; acapellaV, bahçelerde zerdali, buğday başak, buram buram, çayda çıra, çay kaşığı bildirim sesi, çökertme, derule, kapadokya, misket, silifkenin yoğurdu, üsküdar, bunlardan bazıları. Daha fazlası için aşağıdaki bağlantıdan zip’lenmiş mp3 paketini indirmeniz gerekiyor. Ama beklentinizde çok yüksek olmasın, yukarıda saydıklarımın gerisi diğer bildiğimiz melodi ve zil seslerinden çok farklı değiller. Keşke İzmir marşı, 10. yıl marşı vb. daha fazla çeşit olsaydı..

>> ZİL SESLERİNİ İNDİR

Telefon modeline göre değişiklik göstermekle birlikte, Samsung modellerinde zil ve bildirim seslerini Ringtones veya Notifications klasörüne kopyalamanız gerekebiliyor. Aksi halde yüklenen sesler zil ve bildirim sesleri listesinde görüntülenmiyor.

Ayrıca aşağıdaki linkten de 40 farklı telefon melodisini indirebilirsiniz.

>> 40 Farklı Melodi

Sorularınız olursa, indirme bağlantısında sorun olursa yorum bölümünden yazabilirsiniz.

– Reklamlar –

adbanner