Winamp Alternatifi Kurulumsuz Mp3 Oynatıcı

small player fixed zpsritsmgsw - Winamp Alternatifi Kurulumsuz Mp3 Oynatıcı

Biliyorsunuz, Winamp’ın popülerliği uzun zaman önce sona erdi, onun yerine Windows media player geçti yada farklı alternatifler.. Her ne kullanıyorsanız eminim işinizi görüyordur ama nadir durumlarda cinnet geçirip daha basit alternatiflere yönelmek istediğiniz olmuyor mu? Benim oluyor.. Bu durumlarda Winamp veya Windows media player yerine daha basit bir çözüm olan Small Player’ı kullanıyorum. Boyutu 491 kb ve tamamen ücretsiz. Tek kötü yanı sadece 64 bit sürümü olması.

>> Ücretsiz Son Sürüm Winamp İndir!.. Winamp??

Yazılım bağımsız bir geliştiriciye ait ve geliştiricisi İgor, en son 2010 yılında final sürüm ile işi bitirmiş. Small player’ı bilgisayarımıza kurmuyor, sadece indirip kullanmaya başlıyoruz. Playlist oluşturamıyoruz ancak hazır playlistleri açıp dinleyebiliyoruz. Desteklenen playlist formaları; m3u, m3u8, pls ve wpl.. Yazılım bilgisayarı yormuyor, zorlamıyor. Bence bir deneyin derim yada kenarda bulunsun.

İndirmek için; 

>> Small Player 64 Bit Sayfası

Geliştiricisi yazılım için 32 bit sürüm yayınlanamamış. Yani 32 bit işletim sistemlerinde sorun çıkabilir. Bu durumlarda alternatif olarak aşağıdaki kurulumsuz mp3 oynatıcıyı da deneyebilirsiniz.

>> Portable Cool Player

Cool Player’da güzel ama arayüzü biraz kötü. Kullanımda başta zor gelebilir ama sonra alışırsınız. Alternatif indirme için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz (32 bit sürümdür).

Bağlantılarda sorun olursa veya konuyla alakalı sorularınız olursa yorum panelinden yazabilirsiniz.

– Reklamlar –

adbanner