LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Windows 10 için 7+ Taskbar Tweaker - windows-destek

Bilgisayarın performansı ve görev çubuğunun görünümü için ufak değişiklikler yapmamıza imkan tanıyan 7+ taskbar tweaker, artık Windows 10’da da çalışıyor. 7+ taskbar tweakerı sisteme bir kez kuruyor, ardından bize sunulan seçenekler arasından istediğimiz düzenlemeleri yapıyoruz. Taskbar tweaker çok ahım şahım bir yazılım değil ancak bazı yetenekleri onu sevmenizi sağlayabilir.

7+ taskbar tweaker ile neler yapabiliyoruz?

Başlat butonu ve menüsünü yok edebiliyor, görev çubuğundaki simgeleri bir arada sıkıştırabiliyor, simgelerin tek değil çift tıklayarak çalışmasını sağlayabiliyor, aktif simgelerin pencere önizlemesini kapatabiliyor, sağ altta yer alan saat bilgisine saniye ekleyebiliyor ve birkaç değişiklik daha yapabiliyoruz.

Windows 10 için 7+ Taskbar Tweaker - windows-destek

Resimde gördüğünüz üzere yazılım Türkçe dil desteği sunuyor. Yazılımın her daim çalışması için kurulum sırasında açılışta otomatik çalışacak şekilde ayarlanması gerekiyor. Uygulamayı kapatırsanız ayarlamalarınız iptal oluyor, 7+’ı tekrar başlatmanız gerekiyor.

>> 7+ Taskbar Tweaker İndirmek için

(Güncel sürüm 5.0)

Belki geliştirici daha sonra yeni özellikler dahil edebilir ama şimdilik elimizde bu var. Uygulamayı aktif kullanmamın sebebi ise saat bilgisinde saniye görünmesi ve aktif simgelerin önizlemelerini kapatması. Bu önizlemeleri kapatarak bilgisayarın performansına az da olsa katkı sağlayabilirsiniz. Ve tabiki başlat menüsünden memnun değilseniz sırf ondan kurtulmak içinde yine 7+ taskbar tweakerı sevebilirsiniz.

7+ Taksbar Tweaker ile alakalı sorularınız olursa yorum panelinden gönderebilirsiniz.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 9 Eylül 2015 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2020