Yasal Windows ve Office İso İndirme Yazılımı “HeiDoc”

windows sorunlar cozumler - Yasal Windows ve Office İso İndirme Yazılımı "HeiDoc"

Microsoft’un Windows güncellemelerine çok sinir oluyorum. Bir gün bakıyorum ki 300-500 mb güncelleme gelmiş ama ne işe yaradığı belli değil. Yükleyeceğim diye uğraş dur. Otomatik yüklenmedi mi? Hadi birde Windows kataloğundan güncellemeyi bul, el ile yükle vs. Sonra bi bakıyorum bilgisayarım mavi ekran hatası veriyor, altı ayrı, üstü ayrı oynuyor. Hadi bu seferde format at..

Format atmak ayrı dert. Elinde güncel iso olması lazım ki sonrasında güncellemeler ile tekrar uğraşma. Güncel iso’ya rağmen sistem yine güncelleme yakalıyor ve yüklüyor ama en azından 2-3 gb değilde 200-300 mb oluyor. Bu sebeple belli aralıklarla yada format atmadan hemen önce güncel iso dosyalarını indirmekte şart.

Peki güncel iso dosyalarını nereden indireceğiz?

Windows sürümleri yada Microsoft Office sürümleri fark etmez.. Güncel, resmi, yasal iso’ları Microsoft’un web sitesinden indirebilirsiniz fakat bunun içinde biraz Microsoft’un sitesinde uğraşmanız gerekecek.

O sebeple sizlere kendi kullandığım bir aracı tanıtmak istiyorum. Aracın ismi Heidoc. Heidoc.net sitesinden indireceğiniz ufak yazılım sayesinde Windows sürümleri ve Office sürümlerini doğrudan Microsoft’tan indirebiliyorsunuz. Yani Microsoft’un sayfalarında gezmenize gerek kalmıyor.

İsteyen tabi ki yine Microsoft’un sitesinden arayıp, bulup indirebilir ama böyle bir yazılım varken neden onu kullanmayalım?

Benimle aynı fikirde iseniz Heidoc yazılımını hemen aşağıdaki bağlantıdan indirin ve kullanmaya başlayın.

>> Heidoc İndir

>> Alternatif İndirme

Yazılımın boyutu 3 mb ve kurulum yapmanız gerekmiyor. Tıklıyorsunuz, açılıyor. Açılırken destek mesajı çıkıyor onda Hayır butonuna basmanız gerek. Sonrasında yazılımın dili otomatik Türkçe olarak ayarlanıyor.

windows iso indir1 - Yasal Windows ve Office İso İndirme Yazılımı "HeiDoc"

Yazılımın kullanımı da çok basit, sağ taraftan Windows yada Office sekmesine tıklıyor, indirmek istediğiniz Windows yada Office sürümüne tıklıyorsunuz. Hemen sonrasında sol panelden indirmek istediğiniz güncel Windows yada Office sürümünü ve iso’nun dilini seçiyorsunuz.

Karşınıza güncel iso dosyasının 32 bit ve 64 bit resmi indirme bağlantıları geldiğinde de isterseniz butonlara tıklayarak, isterseniz sağ taraftan indirme bağlantılarını alarak doğrudan tarayıcınızdan indirme işlemini başlatıyorsunuz.

windows iso indir2 - Yasal Windows ve Office İso İndirme Yazılımı "HeiDoc"

Gayet pratik öyle değil mi?

Artık iso dosyasını usb belleğe yada dvd’ye aktararak format işlemine geçebilirsiniz.

Unutmayın, güncel iso dosyası ile yükleyeceğiniz sistem, eski bir iso ile yükleyeceğiniz sistemden daha kararlı olacaktır ve güncelleme sistemi daha az güncelleme yükleyeceğinden hem vakitten hemde internet kotasından kazançlı olacaksınız.

Eğer olur da yazılım offline hale geçer ve işe yaramaz hale gelirse, her ihtimale karşı doğrudan Microsoft’un araçlarını da kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu sebeple onlarında bağlantılarını hemen aşağıya bırakıyorum.

Konuyla alakalı sorularınız, eklemek istedikleriniz olursa yorum olarak yazabilirsiniz.

https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/
https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows7
https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows8
https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10
https://www.microsoft.com/tr-tr/download/office.aspx

– Reklamlar –

adbanner